נורא רזית, זה לא בריא.

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
eldarc
יצירת קשר:

נורא רזית, זה לא בריא.

הודעהעל ידי eldarc » 06 ינואר 2008 21:48

אני מוכרח להודות שעד היום זה עוד החמיא לי אהבתי את זה למרות העובדה שבשבועיים האחרונים אני (ואני בטוח שכולנו) שומע את זה לפחות 5 פעמים ביום. כל הזמן אני צריך להבטיח שאחרי המרתון הכל יחזור למסלולו, רק אז עוזבים אותי. למה זה כ"כ חשוב לאנשים , מה הם לא ראו את דסטאו, או את איילה סטאין, אני רזה?? , שיראו אותם ואח"כ שיעזו להגיד לי שאני רזה מדי.מעכשיו אני אומר די, הגיע זמן המרי, תנועת הדי לנורא רזית קמה עכשיו , מי שרוצה להצטרף מוזמן, תרומות יתקבלו בברכה.

בני זר
יצירת קשר:

נורא רזית, זה לא בריא.

הודעהעל ידי בני זר » 06 ינואר 2008 21:53

עזוב אלדר אל תתרגש יותר מידי, דרך אגב נורא רזית,הכל בסדר אצלך?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים