פוש אחרון

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
shohat
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי shohat » 17 דצמבר 2007 12:05

ככה אני מתייחס אל השבוע הזה.זהו השבוע האחרון שבו נעבוד במוד של "לא לוותר", כסוג של השלמה ותפירה אחרונה של תקופת האימונים המוצלחת.אנסה להכניס קילומטרים ככל שהגוף ירשה (ונקוה שירשה). נסיים בריצה ארוכה על המסלול של טבריה (חשוב שתהיה מוצלחת, למרות שעבורי אין כאן מבחן של קצב).בשבוע הבא נחליף קסטה ונזכיר שהמרתון הוא לא מבחן שאליו "חורשים" ברגע האחרון. בקיצור, בשבוע הבא נדבר כאן על הטייפר. נדבר על הניצול הנכון של הישורת הסופית. אבל עוד לא... בהצלחה לכולם ב"פוש האחרון" ושתפו במחשבות שלכם.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי חלושעס » 17 דצמבר 2007 12:21

מחשבות אין לי, אם כבר התלבטויות.השבוע הזה אמור להיות שבוע שיא - אבל אני לא רואה מה אני יכול לדחוף לתוכו מעבר לשבועות שיא קודמים שהיו לי. האמת, אפילו שני אימוני איכות אין לי בו בגלל בית-שאן. אז מה, לרוץ כפולות? אלי אישית זה לא מדבר.גם לא בא לי לרוץ יותר מ-17-18 בבוקר.אולי ארוץ 38 בשישי. זה יהיה שני קילומטרים מעבר למקסימום שרצתי בארוכות. אולי ארוץ גם בשבת ואז אסגור קילומטראז' שיא. מצד שני - שבת אמורה להיות כבר בתוך הטייפר.נחשון, יורם, תובנות?

golano
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי golano » 17 דצמבר 2007 12:24

אין ספק שצמד המילים - "לא לוותר", עולה יותר השבוע, טוב שהשבוע הזה הוא אחרון בעומס. מכאן רק להכין את הראש.בהמשך לנאמר קודם," מה שלא בנית עד כאן, לא יהיה " - אין מתנות.צריך עוד כמה חיזוקים, מקווה שיתממשו השבוע, בתצורה של רצף אחרון טוב.לאכול טוב, לישון טוב.בהצלחה לכולם.

eldarc
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי eldarc » 17 דצמבר 2007 12:35

שבוע של נפח גבוה מוצלח לכולם, ובדיקה ארגומטרית למי שלא הספיק. 170+ זה יספיק.

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי Amitay » 17 דצמבר 2007 12:37

יוסילמה לא בעצם?אתה סוחב פציעה?אתה מפחד מפציעה?לרוץ כפולות? אלי אישית זה לא מדבר. אולי השבוע למרות שזה לא מדבר תחליט שכןגם לא בא לי לרוץ יותר מ-17-18 בבוקר. נכון ומצד שני עוד 10 דקות ריצה בבוקר לא עשו שום דבר רע לאף אחדאולי ארוץ 38 בשישי. זה יהיה שני קילומטרים מעבר למקסימום שרצתי בארוכות. ותעשה משהו קצת שונה השנה משנה שעברה? למה לא בעצם.בקרב רצי מתן יש פתגם שנאמר כל פעם שאנשים מתחילים לחרוג מהגבולות יותר מידי "הרבי אמר לשמוח לא להשתגע"אז השבוע הרבי אמר שמותר להשתגערק תגיד שאתה רוצה 10 קמ קלים בערב מהעבודה שלך לאורך השדות לכיוון ציר המוביל ואני איתך

יוחאי
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי יוחאי » 17 דצמבר 2007 12:43

לגביי, לא הייתי אומר תקופת האימונים המוצלחת.בניגוד לברלין, אני לא עשיתי את כל מה שהייתי רוצה לקראת המרתון - כמובן בגלל אילוצים שיש לי הפעם (בעיקר הלימודים אך גם כמה מחלות גרון שתפסתי ברצף).איכשהו בבית שאן היתה לי ריצה טובה, וזה הגיע בעקבות מספר אימונים טובים שהיו לפניו. בגלל הכניסה שלי המאוחרת יותר לכושר (ועוד יש לי פער קטן להשלים כדי להגיע ולרוץ איתכם כמו שצריך בעוד קצת פחות מחודש) יתכן שאגנוב עוד קצת, ממש קצת מתחילת השבוע הבא. הכל תזמון כבר אמרנו, אני קצת כמו נילי (לכבוד הוא לי) בסבב הזה. אישית לא רצתי הרבה ארוכות, ולא מספיק טמפו - אני אמשיך עוד קצת באיכות גם שבוע הבא אבל המסביב והעומס ירד. השבוע נקווה להצליח לממש שבוע שיא מבחינת הקמ (למרות שלצערי זה לא יצא לאורך השבועות האחרונים בהתמדה). בקיצור, זה מה יש ונעשה מזה משהו טוב (ובקיצור סומך על גולן ושוחט שסוחבים אותי).אבל הכי חשוב לי לשמוע מה יורם חושב על זה, לפני שבאמת אחליט סופית.

shay_beith
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי shay_beith » 17 דצמבר 2007 12:43

בדיקה ארגומטרית...לא יצא לי עוד לעשות השנהבשנה שעברה בטבריה אף אחד לא ביקש להסתכל על זהחובה?

eldarc
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי eldarc » 17 דצמבר 2007 12:58

לא זה לא חובה, אל תתיחס לזה

shohat
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי shohat » 17 דצמבר 2007 13:06

גולן אמר: "לאכול טוב, לישון טוב".חשוב חשוב חשוב, למרות שבתור מי שאינו מצטיין בנושאים הללו, אני לא מתאים להטיף.יוחאי אמר: "סומך על גולן ושוט שסוחבים אותי".זה הדדי. שלושתנו נסחוב זה את זה במרתון. יהיה כיף.וגם: "אבל הכי חשוב לי לשמוע מה יורם חושב על זה".תובנת מפתח נוספת.שי כתב: "חובה?". כן (קיבלתי טלפון מאיים מהאיגוד בגלל שאני מתעצל להשלים הבדיקות).יוסי כתב: [שטויות כרגיל]אני אומר לך עם ההרגשה שלך. המספרים לא קובעים, ואתה ורועי מוכנים למרתון הזה, מבחינת שלמות ועקביות תקופת האימונים, יותר מכל אחד אחר. תעשה בדיוק מה שמרגיש כרגע הכי נכון (נו טוב, אז אולי לא כתבת שטויות).

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי יורם » 17 דצמבר 2007 13:09

יוסי,במקרה שלך אין כרגע מה לדאוג. לא החמצת אימונים, עשית את כל מה שצריך לעשות ואת המרתון תרוץ מצוין (אם לא תהיינה תקלות של הרגע האחרון). "שבוע השיא" ? - לא דברי אלוהים חיים. "שבת אמורה להיות כבר בתוך הטייפר" - גם לא (דברי אלוהים) ... נקודה שאני רוצה להדגיש היא שיש להזהר מהמחשבה שסוף השבוע הוא סוף ההכנות למרתון ! השבועיים וחצי של החידוד הם חשובים מאד ! גם אם נקרא לזה "Fine tuning", עדיין עבור רובנו, כל דקה חשובה (כל 1.4 שניות לק"מ ...) וחשוב מאד להגיע ליום המרוץ בצורה אופטימלית (וזה לא אומר לנוח עד המרוץ). יש להזהר מ-"switch" קיצוני מדי במוח ויש להשאר מרוכזים ולעבור את תקופת החידוד בצורה טובה. מציע לרענן את הזכרון בקטע המצוין של נחשון - [url="http://www.bc-running.com/gen_frame.asp?file_name=taper.htm"]<font color=red><b>Taper</b></font id=red>[/url].יוחאי, אני חושב שהניתוח שלך נכון. יכול להיות שכדאי לך "למשוך" עוד קצת (ולקצר קצת את תקופת החידוד). אולי כדאי לעשות את הריצה הארוכה של ה-28.12 קצת יותר ארוכה מכרגיל (כלומר במקום ~28 לרוץ ~ 34 ק"מ). מבחינת אימוני האיכות, לדעתי כדאי לך להשאר עם החבר'ה (נחשון, גולן). אני מאמין שעם היכולות שלך (למרות שאכן אתה בא מנקודת מוצא קצת יותר נמוכה הפעם), יש לך סיכוי לסגירת הפער (ודווקא במרתון). נקווה לטוב. אתה מאד חשוב לשניהם (זו דעתי...).

קוביש
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי קוביש » 17 דצמבר 2007 13:10

חלושס, אני איתך אל תשתגע תשמח... תשמחאתה במצב מעולה התוכנית שלך עמוסה יפה אתה תיתן בראש בטבריהגיסר מעולם לא היית אמירה נכונה כל כך כמו זאת שכתבתהרב אמר לשמוח לא להשתגע גם אתה תשמח לא צריך להשתגע זה לא תורם כלום

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי חלושעס » 17 דצמבר 2007 13:25

תודה לכל העונים.יהיה בסדר.

יוחאי
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי יוחאי » 17 דצמבר 2007 13:29

תודה יורם, על זה לא חשבתי.

רובי
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי רובי » 17 דצמבר 2007 14:59

יוחאי,לפני בית שאן היו לי ספקות לגבי הכשירות שלך, אבל עכשיו אני משוכנע שלשבור שיא מסלול בטבריה זה משהו מאוד סביר עבורך.לגבי קביעת תוצאה בטבריה שהיא טובה יותר מזו שקבעת בברלין - אני חושב שגם בתנאים אידיאליים זה לא טרוויאלי. אבל זה בעיקר בגלל שהצבת בברלין רף גבוה.

avivl
יצירת קשר:

פוש אחרון

הודעהעל ידי avivl » 17 דצמבר 2007 15:45

השבוע היה אמור להיות שבוע השיא , בפועל זה לא מה שקורה.אתמול והיום נחתי ונתתי לרגל להחלים ולקוות שהשיעול המטריד שמלווה אותי כל היום במשך השבוע האחרון יעלם ואם לא לפחות שתדירותו תירד.מכיוון שבנוסף על כך החמצתי לא מעט אימונים, אקצר מעט את הטייפר ואתחיל אותו רק באמצע/סוף השבוע הבא, אני מקווה שאצליח לרוץ ארוכה חזקה בסוף שבוע זה ואולי לשלב עוד אימון אחד חזק לפני תחילת הטייפר

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים