מנוחה עקב כאבים

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
foggy1
יצירת קשר:

מנוחה עקב כאבים

הודעהעל ידי foggy1 » 27 נובמבר 2007 09:52

ביומיים האחרונים אני סובל במהלך / סוף הריצה מכאב בברך, מתאים לסימפטומים של ITB (מנסיוני העגום). מנסיונכם 6 שבועות לפני המרתון, כמה מנוחה אני יוכל "להרשות" לעצמי לפני שרעיון המרתון יקבר.תודה

shohat
יצירת קשר:

מנוחה עקב כאבים

הודעהעל ידי shohat » 27 נובמבר 2007 11:23

אין תשובה לזה. צריך לשמור על אופטימיות, ולמצוא דרך לבצע cross training לשימור יכולת אירובית.כדי לענות לך, חזרתי ועיינתי ביומן האימונים שלי לקראת ברלין 2003 (שיא אישי של 21.5 דקות, מירוץ "פריצת הדרך").הפציעה הגיעה בשבוע השישי לפני המרתון. משך שלושה שבועות, כל נסיון לחזור לריצה (והיו הרבה כאלה) כשל והחריף את הייאוש. הצלחתי לבצע ריצה ארוכה אחרונה וגם את "אימון הדגל", אבל החשש היה בלתי פוסק והפציעה לא לגמרי החלימה עד המרתון (ויוקס, חביבי). לסיפור הזה היה סיום טוב, שאף פעם אינו מובטח.הלקח היחיד הוא שאתה יכול לעשות מה שאתה יכול לעשות, ולקוות לטוב. המחשבות על קבירת המרתון לא יעזרו, והן עדיין מוקדמות (כן, אני יודע שקל - ולא חוכמה - להגיד את זה). אם זה ITB - הרבה קרח, הרבה מתיחות, רגל ישרה כל הזמן (לא כפופה) ורוץ לפיזיותרפיסט טוב.

ram_ruchin
יצירת קשר:

מנוחה עקב כאבים

הודעהעל ידי ram_ruchin » 27 נובמבר 2007 13:01

אם אני זוכר נכון אז בספרו של האדמו"ר פיצינגר Advanced Marathoning נמצאת טבלה המתייחסת לנושא.אני מקווה שאלו אכן הנתונים, אני אבדוק שוב בערב.מעל 10 שבועות למרתון:פחות מ 10 ימי היעדרות - חזל"שמעל 10 ימי היעדרות - חזל"שפחות מעשרה שבועות למרתון:פחות מ 10 ימי היעדרות - חזל"שמעל 10 ימי היעדרות - שנה מטרהתרגיש טוב וכמו שאומרים, "אם אתה מתלבט אם לרוץ או לקחת יום מנוחה - קח יום מנוחה" - קל להגיד, הרבה יותר קשה לבצע.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים