טבריה 2014 שרשור המברוקים

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

טבריה 2014 שרשור המברוקים

הודעהעל ידי Amitay » 10 ינואר 2014 18:34

אני יודע שהוואצה שאב את כולם פנימה.
ובכל זאת רגע לפני שהאתר הזה מקבל את הטיפול 10000 המלא שהוא משווע לו כל כך אני פותח שרשור משמח זה.
מותר ואף רצוי לשפוך הכל.
אז אתחיל בקטן שהוא גדול. גולדשמיט. צווארון כחול נטו. ונתן היום מופע של מלך.
אני מצדיע אחי.
צריך שתהיה בו באדם רוח עזה כדי לחיות

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

Re: טבריה 2014 שרשור המברוקים

הודעהעל ידי חלושעס » 10 ינואר 2014 19:05

אני אמשיך בהופעה הכי משכנעת של המועדון היום - סם שנטל. LFF
God and Man no confessions
God and Man no religion
God and Man don't believe in Modern Love

amitg9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amitg9 » 10 ינואר 2014 19:35

לינק לתמונות שצילמתי היום
https://picasaweb.google.com/1184241676 ... 76nn_Odfg#

תהנו...
-----------------------------------------------------
Anyone can run 20 miles. It's the next six that count

שחר מתן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שחר מתן » 10 ינואר 2014 19:46

אז אני אמשיך בזה שמאיפה מתחילים בכלל.
איך מסכמים דבר כזה במילים,
איך מצליחים להודות לאנשים שליוו אותך חודשים.
איך מתארים מה זה שאנשים באים בשביל לרוץ איתך. להגשים איתך חלום.
מה אתה אומר לבנאדם שעשה איתך 42.2 קילומטר.

אני שמחה וגאה להיות חלק מהמועדון הזה.
וזה פשוט נשמע עלוב לעומת מה שאני מרגישה בלב.

yuvalass
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yuvalass » 10 ינואר 2014 21:24

הווייב של המרתון הבוקר הגיע רחוק מאוד - לפחות עד תל אביב. אני יכול להעיד על עצמי שלא יכולתי להתרכז במה שהייתי אמור להתרכז וכל רגע וחצי מחשבותיי נדדו לטבריה. מה השעה? הם זינקו? איך הולך, איך הם מרגישים? עברו את צמח? אני מכיר את ההרגשה של לעבור את צמח בדרך הלוך. אתה מרגיש מצוין אבל אומר לעצמך שבפעם הבאה שתחזור זה עוד כל כך הרבה זמן. וקילומטרים. והקצב מרגיש טוב, אבל תוכל לעמוד בו? לאורך כל כך הרבה זמן? ואחרי זה עוד יש את הדרך חזרה לטבריה. ושוב מה השעה? איפה אבנר? ואיפה רותי? איך היא מרגישה? בכל זאת מרתון ראשון. והלולב? וקובי? ואביגדור ועקיבא ונרז הזה עם הרגליים השריריות שלו, וסם וברוך ודני, ושרמן הסובל, וגולדשמידט וחן ואביעד ושחר המעולה שמלווה על ידי שני הג'ינג'ים המשוגעים, וסיון עם לב הזהב, יחד עם פייביש, איסי שנדמה לי שאפילו עוד לא נפגשנו, וחיים המלך שבזכות הנקב בריאה מפזר לסביבתו קצת פחמן דו חמצני של כוכבים. השעה כבר 10:00 אם עד עכשיו לא היה להם קשה, בטח עכשיו כבר מתחיל. איפה כל אחד על המסלול? אני שמעתי את הרטט של הוואטסאפ מתוך התיק שהיה מונח בצד השני של הכיתה כל כך הרבה פעמים, שאנשים כבר התחילו להסתכל עליו. ואז להסתכל עליי - כנראה שבהיתי בתיק במקום לכתוב. אני פשוט לא מתרכז בבחינה הארורה שבגללה לא באתי אתכם.
בקיצור, יש לי כנראה מועד ב'.
"זיעה זה הדבק הכי חזק בין אנשים"

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 11 ינואר 2014 12:31

ואלה שמות:

קובי רוטור - 2:49:39 - שלישי בקטגוריה 40-44
סם שנטל - 2:53:47 - שיא אישי
חן פרנקל - 2:55:58 - שיא אישי
רועי לולב - 2:56:12 - שלישי בקטגוריה 45-49
אביגדור בוק - 2:56:19
אביעד אברהמי - 2:58:01 - שיא אישי
ארז נוטה 2:58:39
אבנר מתן - 2:58:48 - שיא אישי
עקיבא יעקובסון - 2:58:58
גולדשמיט אריאל - 3:01:36 - שיא אישי
יונתן שרמן - 3:08:13
רותי זינדל אוכמן - 3:12:18 - שיא אישי, מקום חמישי כללי בנשים
ברוך דניאלי - 3:12:20
איסי שלומוף - 3:15:17 - שיא אישי
דני בן-דניאל - 3:27:00
שחר(נו) מתן - 3:28:12 - שיא אישי
איתי רז - 3:28:12
יריב תמנע - 3:41:55
איילת פורת - 3:43:11 - שיא אישי
סיון ויינרייך - 4:03:38
דורון פייביש - 4:03:38

ברכות גם לאלופי ישראל הטריים - זוהר זמירו וחברתנו סבטלנה ביטון.
נערך לאחרונה על ידי חלושעס ב 11 ינואר 2014 12:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
God and Man no religion

amitg9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amitg9 » 11 ינואר 2014 12:42

גם רועי שלישי בקטגוריה
-----------------------------------------------------

Anyone can run 20 miles. It's the next six that count

shai75
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shai75 » 11 ינואר 2014 13:29

אוסף של תותחים, היה כיף לצלם אתכם נלחמים בק"מ האחרון
מצטער שלא יצא לי להיות איתכם בערב שלפני כמו שתכננתי , אבל הייתי חייב לתת יחס מועדף לרצה הבכירה של הבית :D

שחר מתן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שחר מתן » 11 ינואר 2014 16:31

מאד חשוב שציינת את הזמנים של איתי ופייביש :)

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 11 ינואר 2014 16:36

ושל ברוך.
God and Man no religion

Avner
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Avner » 11 ינואר 2014 20:39

אני חושב שבזה מיצב את עצמו פייביש לא רק כמחזיק שיא המועדון במרתון אלא גם כבעל ההפרש הגבוה ביותר בין התוצאה המהירה ביותר לאיטית ביותר.

TMay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי TMay » 11 ינואר 2014 21:22

והנה הלינק לתמונות שצילמתי אריאל ביקשת תמונות לפני הסיום שלא יראו שאתה סובל אז זה מה שיצא... כל הכבוד לכולכם
https://picasaweb.google.com/1091887050 ... redirect=1

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 11 ינואר 2014 22:04

תמונה אדירה:
תמונה
God and Man no religion

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 12 ינואר 2014 15:56

השתמשתי בציטוט הזה פעם אחת בעבר, אך הוא מתמצת בצורה הטובה ביותר את התחושה שלי בעקבות המרתון הזה - תחושה של מי שצפה והתפעל.
המלים הן של המשורר ריינר מריה לורקה, התרגום של נתן יונתן.

“אם זה זמר של עששית או קולה של הסערה, אם זה נשם הערב או גניחת הים המהלכים סביבך –
תמיד רוחש מאחוריך לחן רחב, הנרקם מאלף קולות, שבו יש, פה ושם, מקום לסולו שלך.
לדעת אימתי שומה עליך להצטרף – זה סוד בדידותך, כמוהו – כאמנות המגע האמיתי: לרדת
מן המילים הגבוהות אל תוך לחן משותף”.

כמה שהתיאור הזה תואם את החוויה של הרצים, את ההוויה של הקבוצה הזו, שבה הסולו והלחן המשותף - כל אחד מהם בדרכם, ובזמנם - מרימים אותנו לגבהים חדשים.
ומה שאני בעצם רוצה לומר זה פשוט... תודה.

מברוקים ומלים אישיות.

קובי רוטור - 2:49:39 - אי אפשר לטעות לגבי האיכויות שקובי הפגין כרץ במהלך השנה האחרונה. הוא בלי ספק אחד הסמנים המובילים של המועדון כיום. את התוצאה שהוא ראוי לה במרתון הוא עוד לא מימש. אבל הסגולות והתכונות שם, והן בולטות: השליטה, הבטחון, המשמעת העצמית, האימונים ברמה מעוררת השתאות. המרתון הגדול של קובי השנה היה בברלין, טבריה סוג של בונוס "מה שיהיה" (כולל 34:19 סולו בפארק). אמרתי לקובי שהוא הפך מרץ שחלם על סאב 2:50 למי שעושה את זה במרתון משלים, "על הדרך", בנון-שלאנט. בצדק הוא מחייך. כי הוא מרגיש את זה ויודע את זה. הרץ המהיר של המועדון במרתון הזה.
סם שנטל - 2:53:47 - שיא אישי. הכי כיף אצל סם זה שהוא נהנה מזה. תמיד בא קטן וצנוע, בלי דיבורים, ויוצא גדול, משאיר את כולם משתאים. כמה עשרות מרתונים כבר מאחוריו ובשנתיים האחרונות הוא גילה שאין סיבה לא לרוץ אותם יותר מהר, וכל הזמן הוא משתפר. אחת הריצות המרשימות ביותר.
חן פרנקל - 2:55:58 - שיא אישי. "חן נראה חד" - המשפט שיסמל לתמיד את המרתון הזה (ומשפט של מוג'ו לכל מי שירצה). התחיל כבדיחה של נרז והפך למציאות המוחשית ביותר. כמה שכל ובטחון בכל תקופת האימונים ובמרתון עצמו. נתן לריצות/לריצה להגיע אליו. יפהפה.
רועי לולב - 2:56:12 - בקבוצה שלא חסרה לה מורשת (מישהו אמר חיים זרגרי?) לא פשוט להפוך לאחד הסמלים המזוהים עם הקבוצה, לאחד המובילים. רועי הוא מהמובילים בשקט. אלה שנותנים דוגמה. הרץ הזה שכולם מסתכלים ורוצים להיות כמוהו. זו לא היתה ריצת חייו של רועי, ברור, רחוק מכך. אבל זה היה רועי, לכל אורך התקופה, עם כל האמת החזקה שיש בו. ובשבילי זו השראה.
אביגדור בוק - 2:56:19 אחד הרצים הכי חזקים ויציבים בקבוצה. רץ אינטלגנטי, אוכל מרתונים וגם מה שמעבר, צלע חיונית מ"שלישיית מודיעין" ומניה בטוחה. לויג היו כמה מירוצי הכנה ואימוני הכנה מצויינים, ועוד מרתון איכותי מאד לאוסף. כל הכבוד!
אביעד אברהמי - 2:58:01 - שיא אישי. אביעד, הצטרפת אלינו בחודשים האחרונים ומייד נקלטת באופן הטבעי ביותר, מייד הבנת את השריטה ואת ההוויי. ואז גילית/הראית את היכולת. בום! התאמנת חזק מאי פעם, התנהלת מאד בחכמה, קיבלת החלטות נכונות, וקצרת את הפירות, בגדול! כשראיתי אותך בק"מ ה - 31 הרגעת אותי: "נחשון, אני מרגיש מצוין, פשוט מצוין". לא היה לי ספק. אילפת את המרתון. הישג ענק, וזו רק ההתחלה.
ארז נוטה 2:58:39- מה אני אכתוב על ארז? האיש שכל יום מחליט לפרק שוב את המועדון ואז, בעל כורחו, חוזר להיות חלק מהלב שלו. האיש שכל ערב פורש וכל בוקר קם לריצת טמפו בקור? האיש שהמרתון מזמן כבר לא מעניין אותו, אבל הוא יודע בדיוק מה הוא מתכנן לקילומטר ה - 40? האיש שמרוב שהתאמץ לא להתאמן למרתון הזה, התאמן (וגם רץ) מצוין. אין מה לעשות אחי, זה חזק ממך. למזלנו.
אבנר מתן - 2:58:48 - שיא אישי, סאב 3, הכל נכון. אבנר בא לטבריה לרוץ מהר יותר. כל האימונים הראו שהוא מוכן. על שיא אישי חייבים לשמוח, שום דבר לא מובן מאליו במרתון. וטוב שנשאר הבטחון (והרעב) ליותר. בכל התקופה האחרונה, עשית צעד משמעותי נוסף בסולם. והגישה המקצועית הכוללת שלך משפיעה באופן משמעותי על הקבוצה כולה. המשך יבוא...
עקיבא יעקובסון - 2:58:58. עקיבא אמר לי שהוא בא לרוץ להנאתו, "טיול". האדרנלין של קו הזינוק גרם לו להחליט אחרת (מבין אותך עקיבא). תראה לאיזו "מכונת מרתונים" הפכת להיות. כבוד!
גולדשמיט אריאל - 3:01:36 - שיא אישי. AHMF . All Heart. אני טוען שאף אחד לא יכול להתאמן למרתון כמו שאריאל התאמן. משהו כמו רוקי 4. ריצות ארוכות ב - 4 בבוקר בקור הירושלמי בהקפות של השכונה. כמעט הכל לבד. כמעט הכל בשעות הכי פחות מתאימות, כשחשוך וקר. במשמעת ועקשנות שקשה לתאר. כמויות של כוח רצון ושל יכולת מיקסום משאבים וזמן שעוד לא נתקלתי בהם. ואז בא המרתון עצמו. ואיזו ריצה של לב הוא נתן. בקילומטרים האחרונים צועק לעצמו, שר לעצמו, מעודד את עצמו, נלחם עם השדים באחד על אחד. אם יש "להפיק את המקסימום"- זו הדוגמה.
Some people follow their dreams. Others hunt them down and beat them mercilessly into submission
יונתן שרמן - 3:08:13 - יונתן הוא רץ בעל כשרון נפלא, שחזר לשגרת אימונים מלאה בחודשים האחרונים. הפוטנציאל שלו זועק מכל עבר. הוא קיבל החלטה נכונה לכוון למטרה צנועה יותר בטבריה, ולתת לעצמו עוד זמן לחזור לקצבים שהוא הכיר. הוא הרוויח מרתון חשוב ואיכותי, שגם נהנה ממנו. אין לי ספק שליונתן יש עתיד גדול כרץ מרתונים.
רותי זינדל אוכמן - 3:12:18 - שיא אישי, מקום חמישי כללי בנשים. אפשר לסכם שרותי רצה מרתון בכורה מרשים במיוחד - דבר שהוא כל כך לא מובן מאליו (עם כל הכבוד למחשבוני המרה). חשוב עוד יותר לספר על רותי של השנה האחרונה כולה. בתחום הזה שבו אנחנו עוסקים אין בלופים. מיד רואים את הגישה, הכנות, הנכונות להשקיע את מה שצריך, ללמוד ולהתמקצע. אצל רותי התכונות האלו בלטו לכל אורך השנים, אך בשנה האחרונה התפעלתי במיוחד. בתנאים לא קלים, עם הרבה אחריות על הגב, סימנת אתגר משמעותי ובדרך אליו הובלת, הדרכת וסיפקת מוטיבציה לחבורה שלמה של רצים סביבך. ואז, במרתון עצמו - הפגנת את אותן תכונות אופי ממש, והצלחת למרות כל "ההתקלות". אלופה!
ברוך דניאלי - 3:12:20- ברוך. החיוך. הנשמה. אשרינו שזכינו. כל פעם אתה מדהים מחדש.
איסי שלומוף - 3:15:17 - שיא אישי. איזה מרתון כניסה! רגוע, בשליטה, מחייך. השקט שלך הקרין על כל הסביבה. איזה כיף שהצטרפת אלינו איסי!
דני בן-דניאל - 3:27:00 - דני שדואג לכולם לפני עצמו. שדואג למהות לפני התוצאה, לשמחה אחת גדולה. דני שנותן כוחות לכולם, ואני מקוה שמקבל גם קצת בחזרה. איזה כיף היה לראות אותך על המסלול, שלם, שמח. ויופי של ריצה!
שחר מתן - 3:28:12 - שיא אישי. אני לא אובייקטיבי לגבי אף אחד ברשימה הזו. בטח שלא לגבי שחר. הרגע הזה שאפשרת לי, להיות שותף לאושר שלך, יהפוך את מרתון 2014 - המדכא, המתסכל מבחינתי, עם כל ה - L-5 וכל הבאסה - לאחד הבלתי-נשכחים והמאושרים עבורי. בזכותך. אמרתי לך כבר שאת מדהימה? (נ.ב. (עוד תראי) כמה שזה מתוק עכשיו, חכי, רק התחלנו). "כששחר רצה מרתון, גם צ'אק נוריס בוכה".
איתי רז - 3:28:12 - אצל איתי כמו איתי, אין חרטא, אין קיצורים ואין סיפורים. הדרך האמיתית לעשות את זה. סימן קריאה. זו חברות מדהימה.
יריב תמנע - 3:41:55 יריב היקר, לא ראינו אותך מספיק בתקופת ההכנה שבה היית עצמאי. איזה כיף שהצטרפת אלינו לטבריה, מיוחד ומקסים כהרגלך, ולעוד מרתון מוצלח. רץ נוסף שהוא דוגמה למקצועיות, לפירגון ולדרך ארץ.
איילת פורת - 3:43:11 - שיא אישי. איילת היקרה, הצטרפת אלינו בתנופה, וכמעט ישר אל הופעת הבכורה המרשימה. ריצה נהדרת. אפשר היה לראות בריצה שלך את המוכנות ואת הבטחון, וחיוך של איילת. מאד התרשמתי!
סיון ויינרייך - 4:03:38 - סיון סיון סיון. כמה השראה אפשר לקבל מרצה שמתמודדת ביום לא אופטימלי. When the marathon bites you - you'd better bite back. כמה אופי הראית בריצה הזו. וכמה האופי הזה עוד ייקח אותך אל שיאים מדהימים וחדשים, בכל התחומים. לכל מרתון הסיפור שלו, ויש לך כל כך הרבה סיבות להיות גאה!
דורון פייביש - 4:03:38 - הרץ בעל התוצאה השניה בתולדות המועדון "סוגר את הכח". בעקרון. דואג שכולם יגיעו בשלום. אין מלים. זה המועדון.

היידי יתום - היידי יקרה, אני תמיד אומר שהמבחן במרתון הוא לא המרתון עצמו אלא הדרך אליו. לכן אחת הכוכבות הגדולות של המרתון הזה - היא את! יש גם מזל. יש גם גורל. יש גב. אין הבטחה שהם תמיד יהיו לטובתנו. לפעמים העיתוי, ה - timing אכזרי נורא. רק לפני מספר שבועות כולנו נשאנו אלייך עיניים. הגעת לשיא היכולת בדיוק בזמן הנכון. כל כך ציפינו וייחלנו לריצת המרתון הראשונה והגדולה שלך. בטוח שזה קשה, מייאש. אבל שום דבר לא ייקח ממך את ההתקדמות של החודשים האחרונים. מבחינת ההגשמה - לא מדובר בביטול, רק בדחייה. היות וסיכום המרתון הוא סיכום של תקופה - את בלי ספק אחת מנקודות האור של המרתון הזה. ראש למעלה. היום שלך לחגוג יגיע. וזו הבטחה.

חיים זרגרי - חיים הוא כבר מזמן דמות של גיבור-על בספר קומיקס. השבר בצלע שעשה סדק בריאה הוא פרק נוסף. אז חיים לא רץ את המרתון שהוא תכנן, אלא מרתון של הלוך חזור כדי לעזור לכל מי שרק היה יכול. אם למישהו היו חסרות סיבות להעריץ אותו...

בדיע יוסף - בדיע, זה קורה לגדולים ביותר. גם זה חלק מהמרתון. רק רוצה להגיד לך שאני אוהב אותך ומאמין בך אחי. תמשיך אל החלום.

כל הכבוד לזוהר זימרו על ריצה של אלוף אמיתי, לבדו, לתוצאה מרשימה מאד.
כל הכבוד לשתי יקירות המועדון - סבטלנה בחמנד ויערה זנגי רדושיצקי - אלופת ישראל וסגניתה- ושתי רצות שאנחנו אוהבים כאן המון.

שחר מתן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שחר מתן » 12 ינואר 2014 16:24

דברים ששכחת, שאין כאן כלום בלעדיהם,

יוסי, שלא משנה מה- לטבריה הוא בא, ומהווה השראה ביכולת להוריד כוס קולה וקרמבו מוקה בשש בבוקר כשכולם עם בחילה.

אותך, שכתבת תוכנית, והרבה יותר מזה הובלת כל אחד מאיתנו לאורכה, גם ברגעים שהתחשק לך להיכנס מתחת לשמיכה, בכל זאת כתבת, דיברת, והדלקת כל פעם את המוג'ו מחדש. במילה.

ואת גיסר, שאין בנאדם במועדון שאין לו איתו שיחות וואצה יומיות, שבודק אחרי כל אימון וכל ריצה ומנחה ומוביל ונמצא שם, בשביל כל אחד ואחת.
הרגע הזה שלקחת איתך את רותי בזינוק, דחפת אותה לוודא שהיא בשורה ראשונה, הוא רק עוד תמונה.

תמונה יפה יש לנו למועדון שלנו. יפה מאד...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים