מרוץ לילה 2015 בירושלים

כל השאלות, ההערות, ההארות ועוד לגבי מרתון ירושלים
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
גולני
יצירת קשר:

מרוץ לילה 2015 בירושלים

הודעהעל ידי גולני » 21 יוני 2015 15:32

כל שנה אני מקפידה להשתתף במרוץ הלילי הירושלמי, השנה התעוררתי מאוחר מדי ולא מצאתי מקום לינה בבירה. כל בתי מלון בירושלים של פתאל היו תפוסים ודווקא יש לי שם הנחה גדולה מהעבודה. מישהו יודע אם מתקיים עוד מרוץ לילה כזה בירושלים? אין ולא יהיה, אני אומרת לכם, כמו האווירה של לרוץ בלילה בנופים של ירושלים. ואני תל אביבית מושבעת!
בקיצור אם מישהו יודע על עוד מרוץ כזה אשמח לשמוע!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון ירושלים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד