מריט -וורינר

ארועי האתלטיקה באולימפיאדה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
shohat
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי shohat » 21 אוגוסט 2008 16:37

סוף סוף משהו מצליח לי במשחק הניחושים הזה. וורינר החליט לעזוב דווקא בשנה אולימפית את קלייד הארט, המאמן האגדי שהביא אותו עד הלום, ועוד בגלל מחלוקת כספית. אז החניך האחר של הארט נתן לו בראש.עכשיו תגידו שזו בטח מזימה של מייקל ג'ונסון (הסוכן של וורינר וחניכו לשעבר של הארט), שבסך הכל רצה לשמור את השיא אצלו.ויינגרטן כל כך נדהם שהוא בקושי הצליח לדבר. אבל וורינר בסך הכל נראה בסוף הריצה כמו כל רץ 400 שמגלה אחרי 320 מטר שהוא פתח בקצב יומרני מדי. ועדיין, קחו בחשבון שלא שמענו ממנו את המילה האחרונה.

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי Amitay » 21 אוגוסט 2008 16:48

סחתיין גם על השלישי שדפק צלילה על הקו. לא אוהב אנשים שרצים עם משקפים כשבחוץ אין שמש

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי יורם » 21 אוגוסט 2008 16:57

גם אני הצלחתי. אכן, הוא דהר מהר מדי בהתחלה.

amih77
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי amih77 » 21 אוגוסט 2008 17:48

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>ויינגרטן כל כך נדהם שהוא בקושי הצליח לדבר. אבל וורינר בסך הכל נראה בסוף הריצה כמו כל רץ 400 שמגלה אחרי 320 מטר שהוא פתח בקצב יומרני מדי. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>מדהים אותי שנותנים לדוקטור הזה לנסוע לאולימפיאדה כל 4 שנים בלי שהנ"ל נמצא באלפית עובי הקורה של "סצינת" האתלטיקה העולמית. כולם ידעו שמריט הוא אמנם אנדרדוג, אבל מתחרה לגיטימי. כמו שאמרו לפני, קצת חירטוטים בזמן הריצה (חומצת חלב וכו') והרבה חירטוטים במנהלך מקצועות השדה כנראה עושים את זה לקהל הישראלי. ולכן, עד ששולחים את שוחט ואיינר לאולימפיאדת לונדון (אני לא צוחק) תעבירו ליורוספורט.

shohat
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי shohat » 21 אוגוסט 2008 18:11

ויינגרטן הוא אדם חביב, ובהחלט יש לו ידע. בסך הכל הוא מעביר שידור בצורה אלגנטית, תרבותית ולא מתלהמת, כאשר הצופה הרגיל אינו יכול בכלל להבחין בחסר. והוא מוצלח יותר מאחרים שמקבלים מיקרופון פתוח בערוץ 1 (בלי להזכיר שמות).הבעיה היא שפרשן אינו יכול להסתמך על "ידע כללי" ועל נתונים סטטיסטיים שמחלקים לעיתונאים באיצטדיון בלבד.מצופה מפרשן שיתכונן לשידור, יעשה שיעורי בית.פרשן שלא יודע דבר על סאגת וורינר-הארט-מריט, יכול להחזיק שידור, אבל לא מוסיף ערך מוסף, עניין ופיקנטריה. הוא מפספס את הסיפורים שמאחורי הקלעים, שגם בהם מצויה לפעמים הדרמה. דוגמא נוספת - סיפור תלאותיה של סניה ריצ'ארדס המסכנה, שגם הפעם חמק ממנה הזהב, עוד פרטים על אדון בולט (בוודאי שהיה מקום למחקר כזה אחרי המאה), מיהו ניק וויליס הניו זילנדי (שמי שעוקב אחרי הקריירה שלו לא צריך להיות מופתע מהספרינט פיניש שלו), אגב, אתה חושב שויינגרטן יתייחס לשאלה אם טגנקמפ רץ בכלל 10k? אתה חושב שהוא יודע מי זה טגנקמפ? טוב, צודקים. נסחפתי.בכל אופן, פרשן שאינו בקי בזהות המתמודדים ובטיב כושרם - יוצא לפעמים מגוחך. זה קצת כמו פרשן כדורגל שישדר משחק של ספרד ויתפלא שהמאמן לא מרכיב את בוטראגניו.לדעתי הבעיה היא לא בזהות הפרשן, אלא בגישת החלטורה.

amih77
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי amih77 » 21 אוגוסט 2008 18:55

לא, הוא לא יודע מי זה טגנקאמפ. הוא לא מכיר 90% מהאתלטים שמשתתפים ובטח לא את הin & outs של עולם האתלטיקה.הבעיה עם אנשים כאלה (ופה אני מסייג את דברי מחוסר היכרות עם האדון) הם שהם כל כך נהנים לשמוע את עצמם מדברים ומתייחסים לעצמם בכ"כ הרבה רצינות כך שלא יעלה על דעתם להתכונן קצת לפני האולימפיאדה (מה עוד אפשר ללמד את הדוקטור וינגרטן). זהו אחד הנדבכים לגישת החלטורה.ואמיליו בוטראגניו זה באמת דוגמא טיפה מוגזמת (פרש לפני יותר מעשור, לא?). ראול ביורו האחרון זו דוגמא מציאותית יותר.

משה ק
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי משה ק » 21 אוגוסט 2008 20:26

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>ויינגרטן הוא אדם חביב, ובהחלט יש לו ידע. בסך הכל הוא מעביר שידור בצורה אלגנטית, תרבותית ולא מתלהמת, כאשר הצופה הרגיל אינו יכול בכלל להבחין בחסר. והוא מוצלח יותר מאחרים שמקבלים מיקרופון פתוח בערוץ 1 (בלי להזכיר שמות).הבעיה היא שפרשן אינו יכול להסתמך על "ידע כללי" ועל נתונים סטטיסטיים שמחלקים לעיתונאים באיצטדיון בלבד.מצופה מפרשן שיתכונן לשידור, יעשה שיעורי בית.פרשן שלא יודע דבר על סאגת וורינר-הארט-מריט, יכול להחזיק שידור, אבל לא מוסיף ערך מוסף, עניין ופיקנטריה. הוא מפספס את הסיפורים שמאחורי הקלעים, שגם בהם מצויה לפעמים הדרמה. דוגמא נוספת - סיפור תלאותיה של סניה ריצ'ארדס המסכנה, שגם הפעם חמק ממנה הזהב, עוד פרטים על אדון בולט (בוודאי שהיה מקום למחקר כזה אחרי המאה), מיהו ניק וויליס הניו זילנדי (שמי שעוקב אחרי הקריירה שלו לא צריך להיות מופתע מהספרינט פיניש שלו), אגב, אתה חושב שויינגרטן יתייחס לשאלה אם טגנקמפ רץ בכלל 10k? אתה חושב שהוא יודע מי זה טגנקמפ? טוב, צודקים. נסחפתי.בכל אופן, פרשן שאינו בקי בזהות המתמודדים ובטיב כושרם - יוצא לפעמים מגוחך. זה קצת כמו פרשן כדורגל שישדר משחק של ספרד ויתפלא שהמאמן לא מרכיב את בוטראגניו.לדעתי הבעיה היא לא בזהות הפרשן, אלא בגישת החלטורה.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>למה באמת בוטראגניו לא שיחק ביורו האחרון?

shohat
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי shohat » 21 אוגוסט 2008 20:52

מוגזמת או לא, כל פעם שאני מבקר אצל המשפחה ורואים משחק של ריאל, זו השאלה שלי: נו, בוטראגניו משחק?אין, לא היה ולא יהיה כמו העיט.(וכן, מבחינת הידע שלי בכדורגל, אנחנו עדין בשנת 1986).

Rafi
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי Rafi » 22 אוגוסט 2008 05:07

בעיניים המאוד לא מקצועיות שלי, נראה לי שהסיפור של הפתיחה המהירה מידי היא "הביטוי החיצוני של הגישה הפנימית". נראה לי שהאלמנט שחסר אצל וורינר הנוכחי הוא אלמנט הכוח - הבחור נראה פחות חזק ו"עוצמתי". כנראה שמה שקובע את הערך המוסף ב-400 מטר, מעבר למהירות, זה אלמנט הכוח.

amih77
יצירת קשר:

מריט -וורינר

הודעהעל ידי amih77 » 19 מאי 2009 13:03

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>וורינר החליט לעזוב דווקא בשנה אולימפית את קלייד הארט, המאמן האגדי שהביא אותו עד הלום, ועוד בגלל מחלוקת כספית. אז החניך האחר של הארט נתן לו בראש.עכשיו תגידו שזו בטח מזימה של מייקל ג'ונסון (הסוכן של וורינר וחניכו לשעבר של הארט), שבסך הכל רצה לשמור את השיא אצלו.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>They're back!http://www.flotrack.org/videos/coverage/view_video/235054-2009-adidas-outdoor-classic/179580-jeremy-wariner-adidas-track-classic-2009

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “בייג'ין 2008”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים