נמאס כבר !

ארועי האתלטיקה באולימפיאדה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
אמיתי א
יצירת קשר:

נמאס כבר !

הודעהעל ידי אמיתי א » 18 אוגוסט 2008 13:36

כל כתבה על האולימפידה מתחילה במילה 'אכזבה'לרוב הספורטאים במשלחת מחרבנים 4 שנים על הראש,או שבכלל לא עוזרים להם והם מתאמנים בחו"ל ואזעוד אומרים אכזבה.

אמיתי א
יצירת קשר:

נמאס כבר !

הודעהעל ידי אמיתי א » 18 אוגוסט 2008 13:36

אני יודע ש'חירבון' היא לא מילה פרלמנטרית ואני מצטער,אבל אם לשרת החינוך מותר אז גם לי !

TomCohen2700
יצירת קשר:

נמאס כבר !

הודעהעל ידי TomCohen2700 » 18 אוגוסט 2008 13:56

כלכך צודק!!!אני לא מאמין שכתוב אכזבה על מקום רביעי באולימפיאדה! מעצבן!מקום רביעי באולימפיאדה!!!! אני רוצה לראות שיכתבו על מקום רביעי במונדיאל אכזבה!כל הכתבים החובבנים האלה לא מבינים שום דבר חוץ מכדורגל,נבחרת הכדורגל אפילו לא מצליחה להעפיל לטורנירים הגדולים כמו מונדיאל אולימפיאדה אליפות אירופה וכו...וכשהם מצליחים להעפיל זאת היסטוריה! והצלחה מסחררת!אבל להפעיל לאולימפיאדה זה שום דבר נכון? אם לא מדליה אתה לוזר.הם לא מבינים מה זה ענף אישי,גם האלופים הגדולים מפשלים אין מה לעשות אבל במדינות שלהם לא משפילים אותם על זה שהתפקשש להם.גועל נפש.

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

נמאס כבר !

הודעהעל ידי Amitay » 18 אוגוסט 2008 14:03

המונח שהמצאתי לתופעת הכישלון=אסון הוא YNETיזם.כשיש לך אתר אינטרנט שצריך לנפק כותרות כל חצי שעה וכותרות בלבד ולא משהו מעמיק יותר אז אתה מפוצץ כותרת כי יש רק שחור או לבן. גוונים לא מוכרים. בסוף היום דופקים כתבת סיכום לא מעמיקה אבל קליטה וזהו ה YNETיזם במיטבו.לא לקחת את זה קשה מידילנשום קצת ולהתעלות מעל האדים ה"חמימים"

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “בייג'ין 2008”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים