בילט אפ לקראת הטור דה פראנס

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 25 יולי 2009 09:35

המסלול היום3400 מטר טיפוס זה הכל2 אינטרוואלים קטנים מהבניאס לרכבל עליון וזה אחרי 80 שעות רכיבה בשלושה שבועות האחרונים

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 25 יולי 2009 17:50

זה גיסר.ישבתי אצל רפי מול הLCD.האמת היה ממש קל יחסית למה שהכינו אותי.המזגן טיפה הקפיא אותי. אבל דאגתי כל הזמן שפרנק איילון יהיה לידי . אבישג מידי פעם הביאה מים.היתה עבודת צוות יפה. ולא לשכוח שאת כל זה עשינו מיד אחרי שנת צהרים לא פשוטה.אני מסכים עם התגובה של יורם שמיד תגיע.ה י ה מ ש ע מ ם

ram_ruchin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ram_ruchin » 25 יולי 2009 18:01

משעמם זו לא מילה. לא זוכר מתי ראיתי כזה טיפוס טקטי על הוונטו.סיכום משעמם לטור משעמם. היחיד שהצליח להכניס קצת עניין לטור הזה היה הטקסני.בוואלטה בטוח יהיה מעניין יותר.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 25 יולי 2009 18:08

לא היה הרבה קשר בין ההתקפות בסטייג' הזה לבין האינטרס של הרוכב התוקף (ואני לא מדבר על פלזוטי).חוץ מפרנק שלק, אף אחד מהשישיה הראשונה לא חשב על שיפור המיקום שלו, אלא רק לשמור על הקיים. אנדי שלק תקף ותקף, וכל פעם הירפה ונסוג, הכל כדי להכין את הקרקע לפרנק. לכן כשפרנק לא נצמד אליו (וכנראה לא היתה תכנית שייצמד אליו), הוא לא ניצל את ההזדמנות להוריד את הפטיש. על קונטאדור, שנצמד כל פעם בקלות, הוא לא חשב בכלל.לאנסטרונג עשה דבר חכם ולא הגיב לאנדי. אם היה רודף אחריו 3-4 פעמים, הוא היה מסתכן בכך שכאשר פרנק סוף סוף יתקוף הוא יתקשה להגיב. בערך 3 ק"מ לסיום, כשהאחים תקפו ביחד, לאנס היה שם, נו פרובלם.קונטאדור עבד בסטייג' הזה כפועל של לאנס, תוך שמירה על אנדי, על כל מקרה.הסטייג' הזה היה חותמת הולמת לטור כולו. עבור חובבי הטקטיקה, אולי, מרתק. עבור מי שמחפש מבצעי גבורה של רוכבים בודדים - מהדלים שהיו.

agroner
יצירת קשר:

הודעהעל ידי agroner » 25 יולי 2009 19:01

Ventoux done. What a day!! I have never (ever) seen crowds like that @ the TdF. Unreal!! I felt great too and kept my "podium" spot. Happy.הייתי מוסיף, נתראה בשנה הבאה

קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 25 יולי 2009 22:49

לא ברור אם ראינו את אותו קטערכיבה אגרסבית מאוד של SAXO ו ASTANA לאורך כל הדרךעל מנת למתוח את היכולת למקסימום, כל קבוצה הניחה שהרוכבים שלה עדיפים... בעליה שקראתם לה טקטית קלודן נשפך וויגינס נישפך פראנק שלק נשפך, ניבאלי נשפך, פלוזוטי נשפך.. אם זה טקטי אז אני אוהב טקטי וכמוני עוד כמה עשרות אלפים אם לא מאות אלפים שעמדו והריעו היום לאורך המסלולההופעה המרשימה של היום... כמובן לאנס שהראה לשלקים ולקונטדור שהוא אמנם זקן ועם כמה עצמות שבורות אבל כדאי להם מאוד להתאמן טוב טוב לשנה הבאהקטע גדול אני וגרונר ראינו ביחד והשכנים הגיעו לבדוק שהכל בסדר

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 25 יולי 2009 22:53

תמסור לגרונר ד"ש מדוד דגים, ביום שישי הוא סגר את הבאסטה ב-13:00 בזכותו.

קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 25 יולי 2009 23:21

תמסור לדוד שהטונה נעטפה באצת נורי בחרדל ופרורים יפניים... נצרבה קלות וגרונר היה מבסוט רצח מהתוצאה :-)

amih77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amih77 » 26 יולי 2009 00:12

פנקו קובי"ש, פנקו. והמלצתי לגרונר במקום חרדל על ווסבי.

agroner
יצירת קשר:

הודעהעל ידי agroner » 26 יולי 2009 04:52

חלוש, תמסור ד"ש לדוד דגים, חביבי, הוא מלך, טונה אדומה שטסה מחלקת עסקים, ועוד פעמיים בשבוע, היה שווהעמיחי, יש בעיה עם הווסבי לשימוש הזה, אם תרצה אני אסביר לך בהזדמנות. יצא מעולה

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 26 יולי 2009 05:30

קוביש, אולי בתור אחוות זקנים עם עצמות שבורות תזמין אותו לטבריה 2010. אני בטוח שגרונר ודוד דגים ישמחו לתרום את חלקם לאירוע.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 26 יולי 2009 07:59

קלודן נשפך וחזר.ניבלי נשפך וחזר.פלזוטי נשפך וחזר, ואפילו המשיך בתקיפה ונדמה היה שאולי אולי יצליח לעשות את זה.לוויגינס, שאיננו מטפס קלאסי, קצת נגמרו הרגליים בשני הקילומטרים הארונים, אז הוא הפסיד 20 שניות לפרנק שלק. 20 שניות על הוונטו, תסכים איתי שאפשר להשפך קצת יותר מזה.עכשיו שים לב לשני השורדים מקבוצת הבריחה. אתה חושב שהם לא נדהמו לנצח את הקטע? קילומטרים שלמים נשאר הפער על שלוש דקות.זה לא רע או טוב, זה לא משעמם או לא משעמם. אבל בסוף, דבוקת המובילים פשוט לא התפרקה, והסיבה לכך לא היתה שאף אחד לא היה מסוגל לפרק אותה.את קונטאדור זה פשוט לא עניין, והוא קיבל הוראה לשמור על אנדי שלק ומעבר לכך, לעזור ללאנס. אנדי שלק, היחיד שתקף (ובהצלחה), כעובדה, חיפש רק את אחיו. לדעתי הרעיון היה למשוך את ארמסטרונג להגיב, להאט בחזרה, ובסוף לתת לפרנק לתקוף. אבל ברור שאנדי לא ניסה למצות את הבריחה.ארמסטרונג החליט מראש שהוא לא תוקף (יכול היה או לא, זה לא משנה, הוא בא לקטע כדי להגן על המקום שלישי שלו, ועשה את זה יפה).אגב, בתנאי הרוח שהיו אתמול, רוכב שנחלש מסתכן בנזק גדול יותר מבדרך כלל.לכן, מה לעשות, זה היה קטע טקטי. אגב, משעמם זה ממש לא היה, לדעתי, אבל טקטי בוודאי שכן.

קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 26 יולי 2009 08:20

זה לא בושה להיות חכם, מה ציפת? שלאנס ינסה לנצח את אנדי שלק בטיפוס ויאבד את כל התחרות? היה קרב פיזי וקרב מוחות היו תקיפות ומיצוי יכולת פיזית עד לקצה, הבריחה הרוויחה מכך שהיו תקיפות מה שמנע מקבוצת המובילים למצות את יכולתה במלואה מבחינת המהירות הכוללת (תקיפות = שחיקה מסיבית) בקיצור היה קרב מדהים כל הכלים היו בפעולה פשוט תענוג לראות

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 26 יולי 2009 09:30

אז איפה המחלוקת בינינו יא קובי?מותר פעם אחת להסכים, לא?

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 26 יולי 2009 09:38

לא. אסור.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד