רואה ברוחות הסתיו

הריצטיול הופך להיות פופולרי. באתר יש חלק מיוחד המוקדש לריצות הטיול וזהו פורום התגובות לריצות הטיול
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
קוביש
יצירת קשר:

רואה ברוחות הסתיו

הודעהעל ידי קוביש » 11 ספטמבר 2010 18:00

בדרך לטבריה 2011 אחרי שסיימנו לרוץ דונה<b>ד</b>גול מרבבה<b>ו</b>על יובל ישלח<b>נ</b>שמה יתרה<b>ה</b>יום הכי חם בשנהוהתחלנו במצוות גרציה<b>ג</b>מר חתימה טובהעכשיו הגיע תור ריצת המסיק בכרמי הזיתים שסביב לכרמיאלהריצה תקרא <b>ר</b>ואה ברוחות הסתיו ע"ש שמאנית שנקברה לפני 12000 כן 12 אלף שנה במערה במצוקי נחל חילזוןמתי? יום שישי ה-8 באוקטובר כרגיל 6:00 בבוקרמאיפה? הפעם נצא ממערב לכרמיאל (מול מג'דל כרום) נרוץ לכרמיאל ונחצה אותה (כביש כמו שקליידר אוהב) נעלה בנחל שגור ואז נדרים במורד נחל צלמון על תחנות הקמח שלו, נעלה לביקעה הרחבה של נחל חילזון, מור"ק הטירונות שלי ועוד (שטח 9) ונרד בנחל חילזון מערבה מתחת למערת המכשפה המפורסמת (הרואה) ונחזור לנקודת ההתחלה33 קמ, 300 מטר טיפוס (לא נורא)

קוביש
יצירת קשר:

רואה ברוחות הסתיו

הודעהעל ידי קוביש » 03 אוקטובר 2010 17:08

תזכורת[url="http://www.facebook.com/event.php?eid=148718318501686"]<font color=red> הארוע בספר הפרצופים </font id=red>[/url]כמו כן התראה ראשונית על הריצה הבאה בסידרה ריצה ששמה מתחיל ב...."צ"אני בטוח שרובכם ידעתם מראש שהמקום לריצה כזאת הוא כמובן צוק תמרור שיאפשר לחובבי חיפושי הגז והנפט שביננו לשפר את בסיס הידיעות הבורסאיות שלהם,מסלול הנשקף אל מצוקי ים המלח וכמובן מקיף את צוק תמרור היפהפה מכל צדדיותאריך מתוכנן 12-11-2010 36 קמ פרטים נוספים בשרשור נפרד

קוביש
יצירת קשר:

רואה ברוחות הסתיו

הודעהעל ידי קוביש » 03 אוקטובר 2010 17:23

הופס, אני רואה שנפלתי על מרוץ תני אני אזיז ל-5

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום ריצות הטיול של קובי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 56 אורחים