קצת לפני מרתון טבריה - אמסטרדם

בקטגוריה זו יש לכתוב את כל השאלות בקשר לפעילות המועדון, הודעות ההנהלה, הצעות בקשר לפעילות וכו'
ram_ruchin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ram_ruchin » 26 אוקטובר 2007 09:37

סחטיין אורי, איזה יופי. באמת אחלה תוצאה וסיקור מרגש.מה יהיה כשלא תהיה פצוע?

hermes
יצירת קשר:

הודעהעל ידי hermes » 27 אוקטובר 2007 18:44

כל הכבוד אורי !אני רואה ששנינו תקפנו את המרתון מאותו הכיוון: הרבה סיבולת ומעט מהירות. אני מקווה שנתראה בדרכים.

urid
יצירת קשר:

הודעהעל ידי urid » 27 אוקטובר 2007 22:41

ראשית, תודה לכולם.נחשון, מה שכתבת בסעיף הראשון לגבי מרכיבי האימון החשובים למרתון הוא נכון, אבל אני לא חושב שבאמת ניתן להבין את זה עד שעושים את זה ככה פעם אחת - מבחינה נפשית, זה מייסר, כי אנחנו כרצים לומדים שצריך לרוץ מהר, וקצב של 3:50 במרתון גורם לך לרצות לרוץ לפחות 3:40 באימונים כדי להיות מוכן. עד השבוע-שבועיים האחרונים, ממש לא הבנתי איך אני מגיע בכושר לרוץ את המרתון הזה על קצב 3:50, וגם אז - היה פה אקט של אמונה בעמית (בעיקר) בהחלטה לנסות ולרדת מ-2:40. תחושת הבטן שלי אמרה לפתוח בקצב איטי יותר.הדבר השני ששונה ממה שהכרתי עד עכשיו, ואני לא יודע ממה זה נובע, זה שאני עדיין מרגיש רעב. ביום חמישי עצרתי את עצמי שלא לצאת לרוץ. בד"כ לקראת סוף ההכנה למרתון אני מרגיש שאני מחכה כבר למנוחה שאחרי המרתון, ולאימונים הקלים, אבל הפעם זה שונה. אני מקווה שזה יישאר שונה - אולי גילינו משהו חדש :-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “הודעות המועדון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים