שלום כתה א'

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
asaf
יצירת קשר:

שלום כתה א'

הודעהעל ידי asaf » 28 יוני 2012 13:14

אז שלום לכולם.

אני חושב שאחרי שתי ריצות בפארק ביום רביעי בשש בבוקר, כדאי שאציג את עצמי - סתם ככה לפני שאני מתחיל לשאול שאלות.

קוראים לי אסף, אני בן 33, והגעתי לאתר של המועדון אחרי שלושה אירועים משמעותיים בחיי הריצה שלי:
1. חצי מרתון בית שאן, 2009 - "מי אלה החברה האלה שטסים מולי עם הגופיות הכחולות עם האיש שטס?"
2. חיים מלכה פותח פה (או סתם מדבר כמו שהוא רגיל) בפורום בתפוז ומקבל מנה הגונה.
3. ערן גיא מצטרף למועדון ואומר לי: "בטח שאני עושה אינטרוולים בכזה קצב" וגורם לי לחשוב.

אז אחרי שיחה קצרה עם יוסי (תודה יוסי) הוסכם שאבוא להגיד שלום, לרוץ אתכם קצת ולראות אם מתאים.
אז so far so good, ואני מחכה ואוהב יותר את רביעי בבוקר.

אני מאד אוהב לרוץ, אבל לצערי לא התמדתי בזה כראוי בשנים האחרונות וזו יותר מערכת יחסים מורכבת מאשר "יוצאים קבוע" - וזה מתמצת את רוב הסיבות שבגללן אני כאן.

אז נעים מאד, קוראים לי אסף, כרגע הריצות הארוכות שלי הן בפארק ביום רביעי בבוקר עם הקבוצה שרצה הכי לאט מאחורה - ואני רוצה לקחת את הזמן המועט הזה ולהודות לכולכם על הקבלה החמה. תרתי משמע.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים