מרתון תל אביב

זהו המקום לכל החולמים והמבצעים, הרוצים לרוץ מרתון בפחות מ-3:00 שעות.
החל מקביעת מקום הארוע, דרך תוכניות האימונים, החוויות והאחווה ועד לביצוע המשימה. כולם מוזמנים לתרום ולהצטרף (גם רצים שרוצים להתקרב ליעד).
cullmann
יצירת קשר:

Re: מרתון תל אביב

הודעהעל ידי cullmann » 30 מרץ 2012 21:41

We're gonna go to the ambassador and eat ugali.
========================
The Trial of Miles, Miles of Trials

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 30 מרץ 2012 21:45

יעקב, יש'ך עוד 12 שניות של תהילה בסטוק.
God and Man no confessions
God and Man no religion
God and Man don't believe in Modern Love

סמל אישי של המשתמש
מירב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מירב » 30 מרץ 2012 22:13

"חזון ללא פעולה הוא חלום בהקיץ
פעולה ללא חזון היא סיוט"

סמל אישי של המשתמש
מירב
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מירב » 30 מרץ 2012 22:15

"חזון ללא פעולה הוא חלום בהקיץ
פעולה ללא חזון היא סיוט"

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יורם » 30 מרץ 2012 23:27

להלן התוצאות (הן מדברות בפני עצמן ...):

אמיתי לורבר - 2:53:20 (ש.א.)
בני זר - 3:09:19
סם - 3:21:18

קובי רוטר - 1:19:50 (ש.א.)
חן - 1:24:06 (ש.א.)
אוהד - 1:24:26 (ש.א.)
שי רדושיצקי - 1:32:53
יוחאי - 1:33:30
נתן - 1:35:11
יוסי שווימר - 1:38:17 (שיא יסוד)
מאיה - 1:41:01
דני בן דניאל - 1:41:44
ג'ודית - 1:54:13
שירי - 1:59:39

איתי - 36:05 (ש.א.)
יעקב - 37:43 (ש.א.)
עמיחי - 38:23
יוסי - 38:26
רועי ברמן - 39:11 (שיא יסוד)
משה לוין - 40:07
שאול - 40:43 (ש.א.)
היידי - 41:25 (3 כללית - ש.א.)
רפי איילון - 41:26
אברום - 45:13
ערן גיא - 46:22
נעמה - 48:33 (ש.א.)
גיל - 53:48 (ש.א.)

לא ברור מה נסגר עם הראשונים ב-10 (כולל בדיע וניר). הם לא מופיעים בדפי התוצאות ...

נציין גם שני חבר'ה שהצטרפו לאימונים שלנו:
ציון וידאל שנמצא איתנו כבר מספר חודשים - 10 - 41:39
גיל כהן (היה רק באימון האחרון), תוצאה יפה מאד לחצי מרתון שני - 1:25:43
נערך לאחרונה על ידי יורם ב 31 מרץ 2012 21:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
=========================

"הבעיה, כפי שאני רואה אותה, היא שבעוד הפיזיולוגים של המאמץ מחזיקים שלושה צבעים בקלמר – אתלטים זקוקים לכל קשת הצבעים. האתלט גם צריך לדעת איך להשתמש בהם, ואת זאת ניתן ללמוד אך ורק מהאמנים, ולא ממהנדסי צבע."George Malley

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 31 מרץ 2012 01:03

נעמה התותחית.
יענו סטלנית, אבל גם תותחית...
כל הכבוד!
סיון, החלמה וחזרה מהירה לאימונים!
God and Man no religion

DoronOm
יצירת קשר:

הודעהעל ידי DoronOm » 31 מרץ 2012 01:05

יעקב מככב ב - Ynet על הרצפה

סמל אישי של המשתמש
sivanw
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sivanw » 31 מרץ 2012 12:25

סרטון אדיר!!
ותודה. מקווה לראות את כולם באיצטדיון בקרוב =)
Mama says they was magic shoes. They could take me anywhere

eldarc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eldarc » 31 מרץ 2012 15:30

אני עדיין חושב שאם רץ כמו וודג' , מחליט שבועיים לפני מרוץ שחצי מרתון יותר נכון לא בתקופת האימונים , אז ניתן להתגמש.
ד"א בירושלים זה לא קרה ולא היה קורה. היתה מגמה בהפקה של מרתון ת"א לא לתת יחס אחר לרצים בכירים , והכעס היה בעיקר , בגלל שהכריחו אותם לרשום את הרצים האלה בחינם , מה שבכל מרוץ אחר לא מגיע למצב הזה. בכל מרוץ אחר הנהלת המרוץ מתקשרת לרפי או לרצים האלה ומבקשים שהם יבואו , כמובן שבחינם , ולפעמים גם כולל חדר במלון וארוח נחמד.
אני חושב שת"א טועים פה בגדול ליחס שהם נותנים לרצים בכירים, והם רק יפסידו מזה.

בכל מקרה לנו (לאור , ולי כמי שרץ איתה) , לא ניתן ללמוד מהמרוץ , חוץ מהפקת לקחים של למה זה קרה ואיך לדאוג שלא יתפקשש במרוץ האמיתי שאליו אנחנו מתכוננים.

erang27
יצירת קשר:

הודעהעל ידי erang27 » 31 מרץ 2012 16:49

לפני חודשיים, פלוס מינוס, היה את הסיפור של הפסילה של יובל כרמי אחרי שרץ עם מספר חזה של מישהו (או מישהי) אחר. בזמנו זה נשמע לי מטופש וקטנוני, אבל אחרי אתמול אני כבר לא כל כך בטוח.

רוב הרצים שלנו אמנם לא איטיים במיוחד (קצת אנדרסטייטמנט, מה יש), אבל לא מתחרים על מיקום כללי, אלא בעיקר גורפים את הגביעים של קבוצות הגיל. כיוון שכך, כל מיני סיפורים כמו שהזכרתי לא ממש מטרידים אף אחד- מקסימום "הפסד" של גביע פלסטיק.
אממה- אתמול במירוץ, במקום הראשון בנשים, הגיעה רצה בשם ענבל שפיר. זה לא היה מטריד אותי במיוחד, אלא שהיא סיימה ב-34:57 (לא רע בכלל, בעיקר בהתחשב בכך ששיא ישראל הוא 33:51) - ובמקום רביעי כללי. רביעי.
אז למה זה מעצבן אותי? כי אחריה סיימה רוני גדיש, ואחריה דנה לוין.

ובמקום הרביעי כללי בנשים, סיימה אחת, אולי אתם מכירים, היידי.
אז לפני כמה דקות הסתכלתי בתמונות והיה די פשוט להבין ש"ענבל שפיר" היא בעצם ניתאי שטיין. עכשיו, אני לא מכיר אישית את ניתאי, אבל אני די בטוח שהוא לא אישה.

וזה מעצבן אותי.
אני אפילו לא טורח לבדוק את התוצאות אחרי מירוצים, כי די ברור לי שלא מחכים לי כדי לצלם אותי עומד על הפודיום. אבל אם מתישהו כן הייתי בודק, רואה שאני במקום הרביעי כללי, הולך הביתה ואז מגלה שאני בעצם במקום השלישי, יש להניח שהייתי מתעצבן, מאוד.
מילא הגביע פלסטיק, כאילו, יאללה יאללה- אבל במיקום הכללי יש פרסי כסף. אין לי ספק שהיידי תקבל את הפרס שמגיע לה (אחרי שהסוכן שלה ישלח מייל למארגנים :lol: ) אבל רבאק- ככה? זה מצ'וקמק.

אני מסכים עם אלדר שמארגני מירוצים צריכים למצוא דרכים טובות יותר להתמודד עם נושא הרשמת הרצים הבכירים. אבל, וזה אבל גדול, הם לא חייבים. זכותו של המארגן לקבוע את כללי ההרשמה- לא מתאים למישהו? אין בעיה, הוא לא מוכרח להשתתף- אבל גם אין לו זכות להגיע ולעשות מה שבא לו.
זה ממש לא אישי נגד אף אחד מהרצים של רפי, או כל רץ אחר. אני גם חושב שהטיפול ברצים המהירים בהחלט בעייתי. לדוגמא- במירוץ של אלפי משתתפים, אין שום סיבה שרץ ברמה של איתי יצטרך לעקוף סדרנים כדי להכנס לשטח הזינוק מקדימה (כי האלטרנטיבה, של להכנס לכלוב הראשון בזמן שפותחים אותו ולעמוד 20 דק' עד הזינוק, היא לא באמת אופציה לרצים המהירים). היו פחות מ-60 (מתוך 12,000, או משהו כזה) רצי סאב 40 אתמול- גם אם יהיו מאה, אין שום סיבה לא לתת להם מספר חזה שיאפשר להם כניסה מהירה לשורה הראשונה.

תחום ריצות הכביש גדל והתפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות, גם בהיבט הארגון וגם בהתייחסות הרצים, אבל נדמה לי שיש עוד לא מעט מקום לשיפור- בשניהם.
נערך לאחרונה על ידי erang27 ב 31 מרץ 2012 16:52, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 31 מרץ 2012 16:49

וואלה - מחקתי אחרי שכתבתי ומשום מה ההודעה חזרה.
אני מעדיף לא לפתח את הנושא, בעיקר בגלל שאני לא מעונין שזה ישמש ככלי ניגוח נגד רפי.
God and Man no religion

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 31 מרץ 2012 17:18

זה משעשע מה שכתבת על ניתאי, כיוון שמי שזכה מן ההפקר במקרה של יובל כרמי היא לא אחר מאשר... ניתאי שטיין.
כך שאם זה נכון ולא מדובר בטעות מחשב, אז כנראה שהוצב סטנדרט חדש בתחום הסטנדרטים הכפולים :-)
God and Man no religion

1GoR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 1GoR » 31 מרץ 2012 17:26

קודם כל, יעקב, איזה גבר!
כעת,אנקדוטה קטנה, אני שיפרתי את השיא שלי בכמה שניות וסיימתי 16 כללי ב10.
אבל נפסלתי. אני ועוד חבר.
למה נפסלנו?
כי לא זינקנו במקצה ש"שיבצו אותנו אליו"
מי שיבץ אותי? כי אני בווודאות נרשמתי למקצה הראשון. מצטער ששהיתי במילואים שבועיים וקיבלתי את הערכה רק בבוקר המרוץ.
האם הגיוני שרצים של 37 דקות, או פחות יזנקו עם רצי שעה פלוס?
מיותר לציין שהשרוול זינוק נסגר 20 דקות לפני הזינוק, והיינו צריכים (היינו = כ 7 חברה מרצי רמת השרון כולם רצי 37 ומטה) לריב עם הסדרנים על ה"זכות" להיות בקידמת הזינוק.
עוד פיסת מידע, עקב הכאוס של הזינוק, איתי גלזר רץ של 32 דקות לא יכל לזנק ופיספס כי לא נתנו לו "להידחף".
ברור לחלוטין שהפקת מרתון תל אביב שמה לקדם את רצי השעה ללא כל התחשבות בתוצאה.
איך ענה אילן קלנר, הממונה מטעם פורספורט לידידה שלי, שאמנם הייתה רק 10 בנשים אך עדיין קבעה שיא אישי, "מה איכפת לך מהתוצאה?"
כן, להפקת מרתון תל אביב לא איכפת מהתוצאה שלכם. זה לא מעניין.
תשלמו, תקנו , ותפרנסו אותם. בשבילם ספורט זה מילה נירדפת לפרנסה ואל תנסו להיתווכח. רק תבואו שנה הבאה ושתלמו יותר. וזאת רק דוגמא אחת לזילזול שעשו בענף מתוך עשרות. לא נתחיל למנות את כל העוולות שנעשו.
או שדברים יתחילו להשתנות או שאנחנו, הרצים שכן איכפת להם מהתוצאה נתחיל להחרים מירוצים.
מהמרוץ ממש נהנתי. מכל השאר ממש לא. אם גם הייתי משלם כסף על המרוץ הייתי זועם(כעובד אדידס אני רץ חינם באירועים בהם אדידס היא נותנת החסות הראשית).
יש לי בטן מלאה על המרוץ הזה ואין לי כוח לשפוך הכל פה. אבל הכיוון שאליו האירועים האלו הולכים נראה ממש רע. זה מתחיל מזה שדוחים מרוץ כי יש גשם וזה לא נוח להפנינג אז אנחנו רצים בחום די כבד(מצד שני למי איכפת מהתוצאה?) עובר במסלולים שקצרים ב 300 מטר או ארוכים ב150, מה שנחשב היום כבר כמדידה מדויקת...
ועד, חלוקת הציוד שאוחסן במרתון תל אביב(תהיו סבלניים, אז מה שרצתם מרתון, תעמדו שעה בתור בסבלנות ותקבלו את השקית שלכם. אולי)
היי, אבל אחלחה הפנינג! מלא מוזיקה, קחו יוגורט ואל תשכחו לקנות משהו. זה העיקר לא?
אחנו עוברים מתחרויות ריצה להפקות אירועי ענק, שיש שם כל מני אנשים שרצים.
אחלה שבוע לכולם.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 31 מרץ 2012 19:55

God and Man no religion

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 31 מרץ 2012 20:20

שני הסנט שלי על הדיון.

לדעתי, יש כן ערבוב של שני דברים: סדר וזכויות הרצים הבכירים. נתחיל בהגדרות:

סדר - נהלי הרשמה הנכונים לכולם. המשמעות היא שתיים, כולם משלמים, ולא משנה מי הגורם המשלם, במרכאות או שלא במרכאות. בדוגמה שלמעלה, בהתחשבנות בין אדידס למטה המירוץ אדידס משלמת על עובדיה שרצים בחינם. זה רק מבחינתם, המשמעות מבחינת מטה המירוץ הרלוונטי שאדידס שילמה עליהם. אם מטה מירוץ רוצה להזמין רצים מסויימים הוא גם "משלם" עליהם. סדר הוא גם שרץ נרשם ורץ על שמו, תעודת הזהות שלו וכו'.

רצים בכירים - מי שמטה מירוץ מסויים מוכנים לשלם עליו או לו על-מנת שירוץ. אני יכול להיות בכיר בעיני עצמי, עד מחר בבוקר. אם מטה מירוץ לא מוכן לשלם עלי האופן שבו אני או סביבתי הקרובה תופסי אותי לא רלוונטית. רצים בכירים יכולים להיות גם כאלו שאגודתם החליטה, מסיבותיה שלה לשלם עליהם.

אם מקבלים את שתיי ההגדרות (בעקרונותיהן), המסקנות ברורות. זה לגיטימי שמירוץ מסויים יעדיף את כמות הרצים על-פני איכותם. אי-אפשר לנהל מירוץ של אלפי ועשרות אלפי אנשים בשיטת הסמוך, יהיה בסדר ושאר ירקות. עתיד הריצה בארוץ מורכב, לפני האלופים מהאלפים והאירועים הגדולים הם יום החג שלהם. אם הרצים הבכירים רוצים לבוא לתל-אביב כי המסלול מהיר והאוירה כייפית, שישלמו מכיסם או מכיסים האגודה, ינהגו כמו כולם ולא יתבכיינו.

יורם תגיד, יש לי DNF?
בירה זה האיזוטוני החדש.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “SUB 3:00”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים