רץ מרתון ואחראי חדשנות

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי חלושעס » 20 מרץ 2010 19:11

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3864894,00.htmlלרשום בקורות החיים שאתה רץ מרתון זה סוג של זנות, לא?

yaakov
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי yaakov » 20 מרץ 2010 19:24

פתאט.לי יש המלצה טובה יותר:<b>כתיבת קורות חיים / ויסלבה שימבורסקה</b> מה נחוץ?נחוץ לכתוב בקשהולצרף לה קורות חיים. ללא קשר לאורך החייםעל הקורות להיות קצרות. תמצות העובדות ובחירתן הכרחייםהמרת נופים בכתובותוזיכרונות רופפים בתאריכים מקובעים.מכל האהבות לרשום את הנישואין בלבד,ומהילדים רק את אלה שנולדו. זה שמכיר אותך חשוב יותר מזה שאתה מכיר.טיולים רק במידה ולחוץ-לארץ.השתייכות למה, אך בלא הלמה.ציונים לשבח בלא הנימוקים. כתוב כאילו מעולם לא דיברת עם עצמךוכאילו עקפת עצמך מרחוק. התעלם מכלבים, חתולים וציפורים,מזכרות נושנות, חברים וחלומות. מחיר ולא ערךכותרת ולא תוכן. מספר הנעליים ולא היעד שאליו הולךזה שאמור להיות אתה. לכך יש לצרף תצלום באוזן גלויה.רק צורתה נלקחת בחשבון, לא מה שנשמע.מה נשמע?נהמת מכונות הגורסות את הנייר.

רובי
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי רובי » 20 מרץ 2010 19:54

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3864894,00.htmlלרשום בקורות החיים שאתה רץ מרתון זה סוג של זנות, לא?<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>זה סוג של זנות רק אם עוד לא ירדת מ 3 שעות.

סמל אישי של המשתמש
balderman
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי balderman » 20 מרץ 2010 20:03

יוסי: זה אכן דוחה - אבל עשוי לעבוד...מה לעשות. הרי רבים מאיתנו חווים את ההערצה הבלתי מוסתרת של חברינו למקלדת.יעקב: שיר מאד יפה - נוגע מצוין בבעיתיות של "קורות החיים."

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי חלושעס » 20 מרץ 2010 20:29

יפהפה יעקב. במיוחד הסוף.

shohat
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי shohat » 20 מרץ 2010 21:17

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>לרשום בקורות החיים שאתה רץ מרתון זה סוג של זנות, לא?<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>יעקב, תודה על השיר היפה שציטטת. אני לא בטוח שהוא מחזק בהכרח את הטיעון של יוסי. בלי קשר לכתבה עצמה, שמאד לא הרשימה אותי, אני לא רואה שום פסול בלציין שאתה רץ מרתון בקורות החיים. ראשית, משום שאצל רבים מאיתנו הריצה היא חלק בלתי נפרד מהזהות העצמית, כך שאם כבר נדרשנו להציג את עצמנו... שנית, משום שזה בכל זאת מעיד על תכונות מסוימות (בלי לפרט, כדי שלא יהיה דביק). שלישית, משום שהמרתון עשוי להיות ציון דרך רלוונטי לא פחות מציוני דרך אחרים (שבלוניים ומקובלים). רביעית, זה יכול לסייע מאד ב"שבירת הקרח" וביצירת שיח בין המראיין למרואיין. בסוף, מה רע כל כך בלציין דבר שהוא משמעותי בחייך ושהוא בסך הכל מעניין? כל זה לא אומר שרץ מרתון הוא בהכרח מועמד יותר טוב מאחרים, אבל הצגת נתון כזה בקורות חיים איננה צינית (או "דוחה") בעיניי. לפעמים היא יכולה להיות אותנטית יותר בעדות שהיא מספקת לגביך מאשר עוד תעודת מצטיין דיקן.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי חלושעס » 20 מרץ 2010 21:26

למען ההגינות, אציין שלפי מיטב זכרוני בפעם האחרונה שחיפשתי עבודה ציינתי את העובדה שאני רץ מרתון (מהטעמים הטריביאליים שאבישי הזכיר, פחות מזדהה עם האפולוגטיקה של נחשון).זה עדיין לא אומר שאני לא זונה.

shohat
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי shohat » 20 מרץ 2010 21:41

זו אפולוגוטיקה רק אם אתה מרגיש צורך להתנצל.אחרים לא בהכרח חשים כמוך.אגב, דווקא הגישה שאתה מציג בשירשור הזה היא המקבעת לתבניות. מדוע ציון גבוה בקורס בחירה בשנה ב', או מקום עבודה זמני ששנאת כל רגע שהיית בו, מספרים עליך יותר מאשר העיסוק שלך בריצה, על כל היבטיו?בסופו של דבר, השאלה אם זה רלוונטי/משמעותי/מעניין תלויה במה שאתה מרגיש ומבטא. כמה שזה בנאלי - "תהיה עצמך". וזה כמובן מחזיר אותנו למשפט הראשון הנ"ל.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי חלושעס » 20 מרץ 2010 21:45

עזוב ת'ויכוח, בסה"כ רציתי לתת לינק לכתבה מפגרת... כל אחד ואיך שהוא מרגיש ובהקשר הזה אין נכון ולא נכון.

yaakov
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי yaakov » 20 מרץ 2010 22:49

בלי קשר לוויכוח- יש טעות אפיסטמולוגית בשיר:<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>מספר הנעליים ולא היעד שאליו הולךזה שאמור להיות אתה. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>צריך להיות: "היעד שאליו <b>רץ</b> זה שאמור להיות אתה"והיעד הזה הוא: SUB 40.עם קשר לוויכוח- ואף על פי שהוא נעזב הרגע- לכתוב את זה בקו"ח זה משהו אחד ולהזכיר את זה בשיחה זה משהו אחר לגמרי. הסוג הראשון זה קצת אובר. הסוג השני הוא פשוט נושא השיחה האהוב עלי- ועל רבים פה.

סמל אישי של המשתמש
balderman
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי balderman » 20 מרץ 2010 23:56

נחשון - ציון גבוה בקורס כזה או אחר ומקום עבודה זמני ששנאת הן חויות שיש הסתברות גבוהה שהמראיין עבר בעצמו. אני בספק רב (הסתברותית) אם המראיין מסוגל לדמיין מה זה לרוץ 133 קמ בשבוע בקצבים נוחים ("זר לא יבין זאת") . סבירות מצוינת שאותו מספר קמ שבועי יגרום להשתאות לא קטנה אצלו. זו היתממות להציג את הדברים כשקולים.שבוע טוב ושופע קילומטראז'

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי חלושעס » 21 מרץ 2010 08:48

נו טוב, אם כבר מחיים את הדיון הזה - אז זה מתקשר לדיון אחר שהיה לא מזמן בשוונג שבו הציגו את רצי המרתון (ומי הציג? רצי מרתון כמובן) כמופת לנחישות והתמדה וכל מיני ערכים קפיטליסטיים מצליחנים שכאלו. זה הזכיר לי כל מיני שרשורים מאוסים שבהם רצים שאלו את עצמם אם רצים הם אנשים יותר טובים...אז בעיני השורה בקורות החיים יכולה להופיע בשני אופנים:1. רץ מרתון.2. רץ מרתון.בשורה הראשונה הכותב מתכוון לכך שיש לו עוד דברים בחיים חוץ מהעבודה, שהוא נהנה לעשות ספורט ושעולמו לא צר כעולם נמלה.בשורה השניה הכותב מתכוון בעצם לומר: "שופוני, ראו איזה מתמיד ונחוש אני, כפי שחתרתי בעוז ובנחישות אל קו הסיום במרתון כך אוביל את חברת ההיי-טק אל האקזיט". הסוג השני הם לא זונות. הם פשוט קוקסינלים.

yaakov
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי yaakov » 21 מרץ 2010 08:58

עוד שורות אופציונליות:רץ אולטראשלא לומר:איש ברזלמה יגידו המראיינים?

shohat
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי shohat » 21 מרץ 2010 09:30

חלושעס אתה רואה? כשאתה רוצה אתה יכול.עשית 90 אחוז מהדרך לפתרון. עכשיו רק תוסיף את השאלה: מי קובע איזו משתי השורות שהצגת רלוונטית? ואז חזרת לטענה הבסיסית שלי. שתי שאלות נוספות:1. האם לתפיסתך אתה מביא לתפקיד את אישיותך, או שאתה מציע את עצמך כבורג המתאים למכונה?2. מה שאתה מביא עמך ("קורות חיים") הוא סך החוויות הפורמטיביות שצברת. האם הריצה היא חוויה מעצבת מבחינתך?דבר אחרון - בשירשור הזה אתה מבודד את הסעיף "רץ מרתון". את אותה האבחנה בין מהות לבין "שופוני" אפשר להחיל לגבי כל אחד ואחד מסעיפי קורות החיים, מהתפקיד בצבא ועד לתעודת המצטיין דיקאן (מן הסתם, אם אנחנו כנים, אז תמיד יש שם "גם וגם").

MosheL
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי MosheL » 21 מרץ 2010 14:11

אני רק שאלה, בכל סיכום מרתון המכבד את עצמו (הסיכום, לאו דוקא המרתון, קראתי פעם באתרינו סיכום מאוד מכובד על מרתון תל אביב), מודה הסכמאי\ת למשפחתו ולמקום עבודתו על ההבנה, השעות וגו', קושייתי (ברוח החג הבעל"ט) בהתאמה, האם באמת איזכור העובדה שאתה מרתוניסט מהווה יתרון או חסרון?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד