גארמין, רגע ברצינות

זהו המקום לכל החולמים והמבצעים, הרוצים לרוץ מרתון בפחות מ-3:00 שעות.
החל מקביעת מקום הארוע, דרך תוכניות האימונים, החוויות והאחווה ועד לביצוע המשימה. כולם מוזמנים לתרום ולהצטרף (גם רצים שרוצים להתקרב ליעד).
hermes
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי hermes » 24 יוני 2008 23:54

בעקבות ההמלצה החמה של נחשון לרוץ עם ולהרגיש בלי, רצתי היום את ה-16 קצב בינוני שלי עם הגארמין אבל בלי להסתכל עליו.במקום להתכנס לקצב הנורמלי שלי - 4:20 לק"מ, ניתוח הספליטים מראה שרצתי רוב הזמן בין 3:57 ל-4:03.מסקנה - אני חוזר לגארמין עד שיגיע הזמן להעביר הילוך.אגב, מילה חמה להאד ולמיימון ששיכנע אותי (ללא ידיעתו בינתיים) להכניס אלמנטים האדיים לאימונים שלי.

foggy1
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי foggy1 » 25 יוני 2008 00:03

הישראלי היפה?פניתי לאתר שגיסר המליץ עליו לרכישת גרמין 405 וגילית שישראל אינה מופיעה ברשימץ הארצות אליהן הם מוכנים לשלוח. תגובת החנות לשאלה האם ישלחו לישראל:I can but we dont accept credit cards form there anymore, only bank/wire transfer.

assafzim
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי assafzim » 26 יוני 2008 19:50

הממ... אולי רוח המועדון נמצאת יותר בדיונים על הגארמין מאשר בהחלטה עצמה? הדיון הזה הצליח לבלבל אותי, לגרום לי להחליט, ולשנות את ההחלטה שש פעמים. בסוף החלטתי לקנות גארמין. ולא סתם - את ה 405. משתי סיבות:אחת, כי השתכנעתי שזה כלי טוב לאימון. בייחוד בנסיבות שלי - רץ לבד, ומקווה to boldly go where I haven't gone before מבחינת איכות הריצה שאני מתכנן להגיע אליה. אם, טפו טפו טפו והכל, אז עוד כמה חודשים אני ארוץ בקצבים (יש מילה כזאת? קצבים?) שיהיו די חדשים לי.אבל, האמת היא שקודם כל (כן, זה קודם כל) השתכנעתי שצעצועים זה אחלה. באמת. אין בזה שום דבר פסול. הייתי אולי רוצה להיות רץ צווארון כחול טהור, אבל האמת היא שיש בי לא מעט מהתכונות של רץ הצווארון הלבן. בלי להסתכן יותר מדי, אני משער שזה נכון לגבי רובנו. והאמת - אני לא לגמרי מתבייש ברץ הצווארון הלבן שבי. הוא, כמו רץ הצווארון הכחול, קם איתי כל בוקר בשבע (שזה באמריקאית שש), ושניהם באים איתי לכל הריצות. לפעמים אחרי ריצות קשות במיוחד אני יורד על הר פנקייקס, או לחם מטוגן, ולפעמים על סלט חסה עם טונה במים ושתי פרוסות לחם מחיטה מלאה. היו ימים שלפני ריצת הבוקר הפק"ל היה כוס של קפה הנשיא (נא להגות במשקל אנדריי אגאסי), והיום אני לא מוותר על כוס אספרסו במכונה הביתית שלי, שרק מטחנת הקפה שנרכשה איתה עלתה כמו אספקה של קפה הנשיא לכל החיים. ואחח... אני אוהב את האספרסו הזה לפני הריצה. כמה שאני אוהב אותו.מפינת העצה של נחשון (תודה!) אני לוקח את האזהרה לא לתת לגארמין להפוך לעיקר, אבל גם את המשפט הלכאורה לא חשוב בתחילת העצה - אם אתה רוצה לקנות שעון חדש, תקנה. ככה. סתם. כי לרצות זו לפעמים סיבה מספיקה.לאה גולדברג כתבה פעם מסה נפלאה על מה זו שירה, ובציטוט לא מדויק מהזיכרון היא מסכמת שם כך:קשה להגדיר שירה, כי שירה היא רק הביטוי החיצוני של משהו שהיה שירה עוד לפני שיצא לאוויר העולם. אז לי קשה להגדיר רץ צווארון כחול מול רץ צווארון לבן, כי להיות זה או זה הוא עניין בעיקר פנימי. וכמו מעגלי הפקת האנרגיה השונים בגוף, שתמיד פועלים במשולב, גם אם יש מאמצים שהם בעיקרם אירוביים למשל, רובנו שילוב של רצים כחולים ולבנים, גם אם אנחנו בעיקר כחולים.אולי הייתי עושה הבחנה כזו:רץ צווארון לבן: אולי הוא רץ הרבה, אבל הוא נותן לגארמין והדריי פיט לצקת משמעות לריצה שלו.רץ צווארון כחול: אולי הוא משתמש בגארמין ודריי פיט, אבל הוא לעולם ייתן לריצה שלו לצקת משמעות לתוכם, ולא להיפך.עד סוף השבוע הזה יהיה לי ברגליים ק"מ שבועי של 55 ק"מ. קצב של 5:30 בממוצע, עם דופק באיזור האירובי הנמוך. זה עוד לא משהו, אבל כנראה שהגוף שלי עוד לא שכח לגמרי איך לרוץ...

assafzim
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי assafzim » 26 יוני 2008 19:55

אה, כן. אני מגיע לחופשת מולדת קצרה בשלישי ליולי. אם זה יכול לעזור למישהו בקנייה של משהו (foggy1), אני אשמח לסייע.

assafzim
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי assafzim » 26 יוני 2008 19:57

חסר לי שם איזה סימן שאלה. היה אמור להיות:( foggy1?)חוצמזה - קיבלתי כוכב מזהב ליד השם!!! . שווה לכתוב מלא הודעות סתם!

Rafi
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי Rafi » 26 יוני 2008 22:10

אסף, מניסיון - תקנה 3 גרמין 405 ו-3 305, גיסר ימכור לך עוד לפני שתנחת. אני יודע שמימון מחכה לגארמין, את זה שקניתי לו הוא העביר לחבר.

foggy1
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי foggy1 » 26 יוני 2008 23:45

אסף, אם אתה מצליח לקנות, תקנה גם לי. באמזון ובחנות שאמיתי קנה. אין במלאי.המייל שלי h_joseph@netvision.net נקודה ILתודה

golano
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי golano » 27 יוני 2008 10:00

לא יכולתי להשאר אדיש, אני שייך לקבוצה של " בחיים לא הייתי קונה, קיבלתי מתנה מההורים של אישתי. מה האני יגיד לא???""מסכים עם כל מילה של נחשון. כגיבוי מעולה. שום סיבה שבעולם לרוץ כל ריצה עם גרמין, על אחת כמה וכמה, טמפו על מסלול שקיבל חותמת - מרסל בורלא..בקשר לחמישה מ' זה באישור האחרון..אוהב אותך גם.

shohat
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי shohat » 27 יוני 2008 10:44

בינינו גולן, מזל שהבוקר היה לנו את הגרמין שלך, כי אחרת קרמר היה לוקח אותנו עד ראש העין לפחות.

golano
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי golano » 27 יוני 2008 10:54

מזל שהיה עץ להסתובב בו...

קוביש
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי קוביש » 27 יוני 2008 11:06

זה אני והגארמין שלי שמנו את העץגולנו ברוך השב איפה אתה בגבעת הקרב.טוב יצא חרוז אני לא לוחץ באמת, חוץ מזה תיגש אלי אני אסביר לך למה גארמין טוב גם בטמפו על מסלול מדוד היטב

golano
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי golano » 27 יוני 2008 22:27

קוביש, שלום לך..יש לי את הטלפון שלך..אני צריך את עזרתך..ומעדיף מפה..של מסלול ים אל ים, אני מתכוון לעשות אותו כטיול עם שני חברים.

קוביש
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי קוביש » 27 יוני 2008 23:04

זה קל היכנס לדף הבית של הריצהhttp://bike.shevet-alon.com/YamElYam/index.htmיש תצ"ל ויש קובץ GPX תוריד אותו... לך לאתרhttp://amudanan.co.il/קובץ--> פתח קובץ (בחר את הקובץ שזה עתה הורדת)המסלול על מפה 1:50000 לרשותךתרים טלפון כדי לקבל אישור בכל מקרה :-)

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי יורם » 28 יוני 2008 08:24

ובכל מקרה, יש פרק [url="http://www.bc-running.com/gen_frame.asp?file_name=ritztiul.htm"]<font color=red><b>ריצות הטיול</b></font id=red>[/url] באתר.

Yuval
יצירת קשר:

גארמין, רגע ברצינות

הודעהעל ידי Yuval » 28 יוני 2008 14:45

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>בינינו גולן, מזל שהבוקר היה לנו את הגרמין שלך, כי אחרת קרמר היה לוקח אותנו עד ראש העין לפחות.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>בריצת 5 המוסטנגים (אני לא השישי) הבעייה היתה שלא נכלל בה מבוגר מלווה. שעה וארבעים דקות ריצה בחום כבד ובקצב לא קל, עד שעצרנו למים. לפלוגה שלך היית עוצר...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “SUB 3:00”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים