יוסי, מה אתה אומר על החופש האקדמי של החברה האלו??

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 29 מאי 2008 09:25

זו לא התחמקות, זו מנוסה.תן בינתיים איזה ציטוט ותפסיק לשעמם את החבר'ה.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 09:26

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>זו לא התחמקות, זו מנוסה.תן בינתיים איזה ציטוט ותפסיק לשעמם את החבר'ה.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>האמת שזה נראה יותר כמו התחפרות.ואני לא טוב בלצטט אחרים.מעדיף ליצור משל עצמי.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 29 מאי 2008 09:28

ועוד ירידה של צ'רצ'יל על אתלי: A modest little man with a lot to be modest about

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 09:34

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>לא מפתיע, ולא בכדי - הבריטים הרי המציאו את הציניות ואף הביאו אותה לדרגת אומנות אני מציע להעניק פרס וולף לציניות לאיגוד המרצים הבריטי<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>אגב, למען הסדר הטוב ולפני שאנשים פה עושים עליהום, רוב החברים הפעילים באיגוד המרצים הבריטי אינם נמנים עם האליטה האקדמית. הם גם בעיקר מזוהים עם פקולטות כמו מדעי הרוח והחברה. בקיצור - אנשים משועממים ומרירים שלא עושים שום דבר פרודוקטיבי במסגרת העבודה שלהם ובגלל זה לא יכולים באמת להבין את ההשלכות של מה שהם עושים.ראשי שלושת האוניברסיטאות המובילות - קיימברידג', אוקספורד, ולונדון התנערו מפורשות מהחרם. זה גם נכון לגבי חוקרים צעירים מהתחום שלי שיצא לי לפגוש בכנסים. כל רעיון החרם הזה גורם להם מידה רב של חוסר נוחות.יחד עם זה החרם כן משקף לדעתי איזו אוירה כללית שקיימת בבריטניה.אוירה של כעס ומרירות על מה שהם חלמו להיות והם לא.אני באמת מאמין שזה מרגיז אותם לראות כיצד כל אותן מושבות לשעבר שלהן מתפתחות מהר יותר מהם ואף מתעלות עליהם.

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 29 מאי 2008 09:48

רובי,א. גנבת לי את המילים מהפה. מנהיגי החרם בחרו בדרך מאוד מסויימת על-מנת להתפרסם. אני לא יודע האם מדובר על תסכול, אבל הסגנון בהחלט מתאים למדעי הרוח.ב. מצד שני, נדמה לי שהסכמנו כבר שהמתמטיקאים והפיסיקאים סובלים לעיתים מעמדות פוליטיות קיצוניות ולא תמיד מאוזנות - לפחות כפרטים ולא כקבוצה.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 09:52

רפי,אני חושב שיש קשר בין תפיסה פרגמטית לבין כל עניין החרמות האלו.יש אנשים באקדמיה (כמו בכל מקום אחר) שהקשר בינם לבין המציאות הוא חלקי לכל היותר וזה עשוי להיות בקשר ישיר עם אופי העבודה האקדמית שלהם.יהיה מעניין לבדוק אם בקרב המחרימים יש יותר פיסיקאים תאורטיקנים או אמפיריים.הקבוצה האחת חושבת שכל מה שניתן לפנטז הוא בר מימוש, והקבוצה השניה מבינה שהמציאות תמיד יותר מורכבת.סתם מחשבה. ברור שזה שטויות.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 10:00

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>של נעליך - אנגלים מעולם לא פוגעים באוכלוסיה אזרחית http://www.text.org.il/index.php?book=0704059<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>הם לא פוגעים באזרחים.הם רק מחנכים אותם!למשל בתקופת המנדט הבריטי הבריטים נהגו לתת מלקות בישבן ל"ילידים" במקומות שונים בעולם.הם גם עשו זאת בישראל (אנקדוטה ציונית בשבילך יוסי):ב 1946 הם הלקו שלושה פעילי לח"י(ח"י פעמים כל אחד).כתגובה אנשי הלח"י תפסו קצינים בריטים בכל רחבי ישראל והלקו אותם בישבן (חלק מהם הושארו קשורים עם ישבניהם חשופים).האירוע זעזע את בריטניה (ולא בגלל שהם ראו פגם מוסרי בזה שהצבא שלהם נוהג להשתמש בעונש של מלקות) ונתפס כארוע שהביך את צבא הוד-מלכותה בעיני העולם.יותר יהודים לא קיבלו מלקות בישראל.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 29 מאי 2008 10:13

עד כאן לא שמענו ציניות...אוסקר ווילד:A cynic is a man who knows the price of everything but the value of nothing. Always forgive your enemies - nothing annoys them so much.I choose my friends for their good looks, my acquaintances for their good characters, and my enemies for their intellects. A man cannot be too careful in the choice of his enemies.I like persons better than principles, and I like persons with no principles better than anything else in the world. ואחד האהובים עליי:I sometimes think that God in creating man somewhat overestimated his ability. (נסתפק בזה, בינתיים).

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 10:16

לקרוא שוב ציטטות מוכרות זה משעמם.נו-שויין.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 29 מאי 2008 10:17

רובי, לא כולנו כמוך.I am not young enough to know everything.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 10:21

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>רובי, לא כולנו כמוך.I am not young enough to know everything. <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>I'm only young enough for creating new things...

עמרקרפ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמרקרפ » 29 מאי 2008 10:26

לכל אבירי החופש,כבר כמה ימים אני מתלבט אם להגיב לכמה מהשרשורים כאן, כיוון שבכל זאת אני רק אורח בפורום זה, ואורחים אמורים להתנהג בנימוס.אבל בסופו של דבר החלטתי שהדברים ראויים לתגובה.לחפש את החולשות והפגמים אצל האחרים ולא לבדוק את עצמנו ברצינות זו חכמה קטנה מאד.אני מניח שכל אחד מכם כאשר בנו/בתו אומרים לו: "אבל כל הילדים האחרים ...." עונה בצדק שתפקידו לחנך את ילדיו ולא את ילדי האחרים.אז קודם כל, חרם הוא מעשה מביש והיה עדיף לו לא נעשה, אבל מה לעשות ולפעמים יש מדינות שלא מבינות שום שפה אחרת, ראו מקרה דרום-אפריקה, ועשו לי טובה ואל תגידו שזה לא דומה.ולמי שצריך תזכורת, אז צילומי הלינץ' בעירכם הקדושה, וצילומי מתנחבלי קרית-ארבע במופע האימים שלהם כשמשטרת ישראל עומדת מהצד, הזכירו לנו בדיוק לאיזה שפל מוסרי הגענו כעם וכמדינה.גם סירובה של מדינת ישראל לתת לדזמונד טוטו ולעוד כמה אנשים להכנס לתחומה מוכיחים באיזה מדרון חלקלק אנו נמצאים.(אילו רק דוגמאות מהיומיים האחרונים, לו הייתי מתאמץ יכולתי להביא עשרות דוגמאות)ובבקשה בלי תגובות פאבלוביות של "כולם אנטישמיים ושונאים אותנו", "ידוע שאנחנו עם שוחר שלום", "צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם", "אוניברסיטת ביר-זית היא קן צרעות" וכו' וכו', נו שויין (הייתי חייב)אני מתחייב מראש שזה היה הדבר האחרון שכתבתי בנושא בפורום המכובד הזה ולכן לא אענה על אף תגובה.קדימה, תתחילו לירות

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 29 מאי 2008 10:34

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>ולקרוא לבריטים אנטישמיים זו עזות מצח של ממש: "תחזיתו האסטרונומית (של אינשטיין) ומשוואתו מ-1905 נותרו נכונות, אך אנטישמים אנגלים, דוגמת ג'ון מיינארד קֵיינס, עדיין בזו לו. "יהודון מגונה, מכוסה בדיו", הכפישוֹ קיינס בביקורו באוניברסיטת ברלין. ביוני 1926 הוא פגש את איינשטיין לאחר מכן, בארוחת ערב. "זה לא נעים", העיר קיינס, "לראות תרבות שנתונה כך בידיהם המכוערות של יהודיה הבלתי-טהורים". "The Collected Writings of John Maynard Keynes", Vol. X: Essays in Biography (London: Macmillan; New York: St. Martin`s Press, for the Royal Economic Society, 1972<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>שלא לדבר על מה שהם עשו לאברם!(סתם, סתם).

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 10:43

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>לכל אבירי החופש,כבר כמה ימים אני מתלבט אם להגיב לכמה מהשרשורים כאן, כיוון שבכל זאת אני רק אורח בפורום זה, ואורחים אמורים להתנהג בנימוס.אבל בסופו של דבר החלטתי שהדברים ראויים לתגובה.לחפש את החולשות והפגמים אצל האחרים ולא לבדוק את עצמנו ברצינות זו חכמה קטנה מאד.אני מניח שכל אחד מכם כאשר בנו/בתו אומרים לו: "אבל כל הילדים האחרים ...." עונה בצדק שתפקידו לחנך את ילדיו ולא את ילדי האחרים.אז קודם כל, חרם הוא מעשה מביש והיה עדיף לו לא נעשה, אבל מה לעשות ולפעמים יש מדינות שלא מבינות שום שפה אחרת, ראו מקרה דרום-אפריקה, ועשו לי טובה ואל תגידו שזה לא דומה.ולמי שצריך תזכורת, אז צילומי הלינץ' בעירכם הקדושה, וצילומי מתנחבלי קרית-ארבע במופע האימים שלהם כשמשטרת ישראל עומדת מהצד, הזכירו לנו בדיוק לאיזה שפל מוסרי הגענו כעם וכמדינה.גם סירובה של מדינת ישראל לתת לדזמונד טוטו ולעוד כמה אנשים להכנס לתחומה מוכיחים באיזה מדרון חלקלק אנו נמצאים.(אילו רק דוגמאות מהיומיים האחרונים, לו הייתי מתאמץ יכולתי להביא עשרות דוגמאות)ובבקשה בלי תגובות פאבלוביות של "כולם אנטישמיים ושונאים אותנו", "ידוע שאנחנו עם שוחר שלום", "צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם", "אוניברסיטת ביר-זית היא קן צרעות" וכו' וכו', נו שויין (הייתי חייב)אני מתחייב מראש שזה היה הדבר האחרון שכתבתי בנושא בפורום המכובד הזה ולכן לא אענה על אף תגובה.קדימה, תתחילו לירות<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>מאחר ואתה הצהרת מראש שאין לך כוונה להגיב אני לא מוצא טעם להתייחס ישירות אל מה שכתבת.יתכן אבל שמאוחר יותר אני אקח את עניין החרם האקדמי הבריטי כדוגמא ואנסה לבדוק מה בעצם עומד מאחוריו ומה הוא בא להשיג.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 29 מאי 2008 10:45

...ולמה לירות כשאפשר לדבר?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים