אימון הדגל שלי

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
זוהר פרס
יצירת קשר:

אימון הדגל שלי

הודעהעל ידי זוהר פרס » 27 נובמבר 2007 16:08

מאוד שמחתי לקרוא היום את מאמרו החדש של נחשון.במיוחד לאחר שהבוקר קיימתי אימון דומה. אני מתאמן לקראת המרתון הראשון שלי, והסתמכתי על האד שכתב: "כיצד תדע שאתה מוכן? כאשר אתה יכול לרוץ בדופק האידיאלי שלך למרתון ל-10 מייל+, ללא ירידה בקצב לצורך שמירת הדופק, ואתה יודע שאתה יכול לבצע את כל הריצה שוב ללא עליה בדופק, ..."אז הבוקר רצתי 18 ק"מ, 3 ק"מ חימום ו- 15 ק"מ קצב מרתון 5.40,הדופק אכן היה יציב סביב 148, ודי התפלאתי שהיה די קשה לשמור על קצב מרתון, בכל שנייה שלא שמתי לב הקצב ירד ל-5.20 – 5.30.מקווה שלקראת המרתון הבא אבצע את אותו אימון אבל בקצבים יותר מהירים.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים