עמוד 1 מתוך 1

לא להפסיק לרוץ גם בטיול לחו"ל

פורסם: 21 יוני 2015 19:13
על ידי לילי
אהלן,
אני רצה כבר תקופה לא מבוטלת 5 ימים בשבוע וממש הצלחתי להיכנס לתלם מה שנקרא אחרי תקופה ארוכה של הפסקה בריצה.
אנחנו מתכננים כל המשפחה טיול לאירלנד ל-10 ימים עם נוה אקדמיה ויש לי חשש שבגלל שאפסיק לרוץ במהלך הטיול זה יהפוך לכדור שלג ומשם הדרך להפסיק לגמרי לרוץ שוב קצרה. אני אדם של הרגלים וכל דבר שמוציא אותי מהשגרה גורם לי להפרת האיזון. חשבתי להתייעץ פה בפורום אם יש למישהו טיפים ועצות לגבי התמדה בריצה גם בחופשות, נופשים ובחו"ל. תודה מראש (-:

Re: לא להפסיק לרוץ גם בטיול לחו"ל

פורסם: 22 יוני 2015 14:45
על ידי shohat
שתי עצות.

1. שחררי - חופש הוא חופש. ואם מכניסים לתוכו סטרס ודברים ש"חייבים" לעשות, אז זה לא ממש חופש. מנוחה של 10 ימים מריצה (נגיד אפילו שבועיים) באמצע הקיץ - משמעות זניחה. תוכלי לחזור לשגרת ריצה כשתחזרי, ללא קושי. אז הוציאי קודם כל מהראש שאת "חייבת" לרוץ או שתפסידי את כל מה שהרווחת במשך חודשים. זה לא עובד כך. ויש גם תועלת בפגרה מדי כמה חודשים (פיסית ומנטאלית).

2. אחרי שאמרנו את זה - כיף גדול לשלב ריצות במהלך טיול בחו"ל - בריצת בוקר רואים וחווים את המקום בדרך שונה, הרפתקנית. מקומות חדשים, יפים, לחקור דרך הרגליים, לגלות מקומות שלא לפי מדריך התיירות, לפתוח את הבוקר בדרך המיוחדת שלך. לכן, אם מצב הרוח יאפשר לך לשלב ריצות (רצוי בוקר), קלות ולא ארוכות, זה רק יוסיף להנאה מהטיול. ויש בזה גם הרגשה של "פריבילגיה של להיות רצה". נסי ותראי מה נכון ומהנה יותר מבחינתך. ובכל מקרה, בלי לחץ.

תבלי.

Re: לא להפסיק לרוץ גם בטיול לחו"ל

פורסם: 22 יוני 2015 22:17
על ידי רובי
״שחררי״
נחשון,
כמו ששחררת בברלין 2005?