מסלולי ריצה בגבעה הצרפתית

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
אצה אצה
יצירת קשר:

מסלולי ריצה בגבעה הצרפתית

הודעהעל ידי אצה אצה » 25 אוקטובר 2014 22:19

שלום, אני גרתי בקיבוץ ורצתי 14 קילומטרים בשדות.
השבוע עברתי לירושלים ללימודים ואני גר בגבעה הצרפתית ורציתי לדעת אם יש מסלולי ריצה מומלצים באזור-מומלץ כמה שפחות חציות כביש ומשהו באזור ה14+-קילומטרים.
הכוונה למשהו מעגלי שמתחיל ונגמר בלוחמי הגטאות (מול כפר הסטודנטים).

כבר ניסתי לבנות בעזרת הגוגלMAP אבל זה מסורבל ולא נח

Issi
יצירת קשר:

Re: מסלולי ריצה בגבעה הצרפתית

הודעהעל ידי Issi » 26 אוקטובר 2014 16:08

בהצלחה בלימודים,תבלה בעיר הקודש .
קשה למצוא בעיר (כל עיר) מסלול ריצה ללא חציית כבישים.
ראה מסלולי הריצה בירושלים וסביבתה שבאתר.

אצה אצה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אצה אצה » 26 אוקטובר 2014 22:03

נכנסתי וכל מה שראיתי הם די רחוקיםוחלקם בכלל מחוץ לעיר
מה ההיקף של גן סאקר?
נראה לי אני פשוט אעשה סוג של דואטלון (אופניים לגן סאקר-ריצה-אופניים חזרה) וכן, אני יודע שיש עליות רצחניות בדרך.
השאלה אם העליות עלולות לגרום יותר נזק מתועלת

מנחם88
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מנחם88 » 26 אוקטובר 2014 23:23

אם אתה יכול להגיע לאזור גן סאקר, אתה יכול פשוט לסוע לתחנת הרכבת הישנה, זה אפילו קרוב יותר. משם תוכל לרוץ בפארק המסילה, לפי דעתי אורך המסלול עד מלחה הוא בערך 4 קמ והמסלול נוח ומישורי מאוד (נדיר).

Issi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Issi » 26 אוקטובר 2014 23:33

קטונתי אבל ...
א. רחוק זה עניין יחסי .
ב. ירושלים בורכה בעליות (גם איזור הגבעה הצרפתית) - באשר לאפקט העליות ראה סדרת מאמרים של נחשון באתר בנושא אימונים למרתון ירושלים,מהם ניתן ללמוד ריצה בעליות ובכלל .
ג. אם אתה עדיין חושש מעליות - אולי עדיין אפשר להרשם לאונ' תל אביב ולצאת לרוץ בפארק הירקון :D :D :D .

סמל אישי של המשתמש
sivanw
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sivanw » 27 אוקטובר 2014 10:05

אפשרות נוספת - לרדת מהר חוצבים למסלול של עמק הארזים
Mama says they was magic shoes. They could take me anywhere

Issi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Issi » 27 אוקטובר 2014 14:04

סיוון - צדיקה

אצה אצה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אצה אצה » 29 אוקטובר 2014 18:21

אין לי חשש מעליות פשוט אני לא רגיל אליהם
עשיתי שלשום מסלול ריצה (למי שמכיר אז מלוחמי הגטאות מול כפר הסטודנטים יורד לתחנת גבעת המבתר ואז עולה חזרה, פונה בדומינוס ועולה עם העיקול עד רחוב הלח"י, ממשיך עד הכיכר השנייה ויורד עד הרמזורים ואז עולה עד הכיכר הראשונה ופונה למעלה עד האוניברסיטה העברית-באוניברסיטה העברית עושה Uטרן חזרה לכיכר ואז עולה עד ללוחמי הגטאות) של 4 ק"מ בקצב ממוצע של ק"מ ב6 דקות אבל הרגשתי שהוצאתי את אותה רמת מאמץ של ריצת 14 ק"מ באותו קצב ממוצע

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים