גזצ'או ברוטרדם

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
סמל אישי של המשתמש
אתי
יצירת קשר:

Re: גזצ'או ברוטרדם

הודעהעל ידי אתי » 14 מאי 2012 12:08

גזצ'או בעיני, הוא הרץ הכי איכותי שהיה בארץ, הן מבחינת השגיו והן מבחינת אישיותו.
יש הרבה דרכים להשיג מטרות. גזצ'או נשמע ומתנהג כמו בחור אינטלגנט ונחוש.
אולימפיאדה או לא, אני בטוחה שהוא ימצא את הדרך לעשות דברים נפלאים בריצה.
בהצלחה בהמשך חבר. אנחנו פה מעריכים אותך מאוד.
"הם עסוקים מידי בעובדה שהם ישנם, מכדי שיבחינו במעשיהם של השכנים"

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 14 מאי 2012 12:36

מצטרף לכל מילה של אתי, אבל מעוניין להביא זוית נוספת, קצת פחות רגשית.

, נראה לי שצריך לשאול כמה שאלות על מנת לפסול את האפשרותבמונחים של הר-לעמק שגזצ'או "נפל על המנהלות". השאלות מתבססות על שלושה פריטי מידע שהובאו בשירשור זה בלבד:

1. השעון התקלקל - קורה.
2. ק"מ אחרון קשה.
3. מסלול עם פוזטיב ספליט מובנה.

השאלות, לכל מי שמעורב בפרוייקט.

1. האם גזצ'או הגיע עם מלווה מקצועי, "מאמן" בשפת הטניס המקצועני? מלווה כזה לוקח על עצמו את מעקב ודיווח המידע לרץ, תיאומים והקלות שמורידים כאב ראש ואנרגיות מיותרות מהרץ?
2. האם הנתונים על הק"מ האחרון היו ידועים לו לפני המירוץ?

אני ממש לא מעלה זאת, על-מנת לקנטר או להעביר ביקורת. אני בפשטות סבור שמכשלונות לומדים יותר מאשר מהצלחות. הסיבה שממש חבל לי, היא שלדעתי, במידה והיה קובע את הקריטריון, הסיכוי לשיא ישראלי חדש ואיכותי בלונדון היה מאוד גבוה.
בירה זה האיזוטוני החדש.

eldarc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eldarc » 14 מאי 2012 13:25

אני לא אומר שזה תרוצים שגזאצ'ו מעלה. זה הסברים שלי לתוצאה , סתאם כמישהו שהיה שם.
לגבי מקרה השעון, זה לא משהו שניתן לצפייה. עלול לקרות מצב בו שעון עובד ודווקא במרוץ אחרי שהמרוץ מתחיל כבר הוא מפסיק לעבוד מסיבה כלשהי.

עניין הק"מ האחרון ידוע , וגם היה ידוע לגזאצ'ו , למרות כל המגבלות בנקודת זמן זו , מרתון פראג היתה עדיין האופציה הכי טובה.

אני לא רוצה שמה שרשמתי ייתפס חס וחלילה כתרוצים של גזאצ'ו , כי בשום שיחה איתו אחרי המרתון הוא לא ניסה לתרץ כלום ושום דבר ממה שכתבתי לא נאמר כתרוץ מהפה שלו, אילו רק דברים שלי.

אני בטוח שהוא מבואס אבל אם זאת שלם עם עצמו , שהוא נתן הכל וקרה מה שקרה.

אני בהחלט מעריץ אותו על הנסיון , ככה לפחות הוא ידע שעשה הכול , ולא יגיד יום אחד לעצמו מה היה אילו.
לגבי השעון , אולי דווקא אי ידיעת הזמן הביאה אותו לתוצאה יותר טובה מאשר היה רץ לו כן ידע , לא נוכל אף פעם לדעת, אני רק אומר שאם היה יודע בק"מ האחרון כמה הוא קרוב , אולי היה יכול להתאמץ יותר (לא יודע) ולסגור את השניות הבודדות האלה.

רק גזאצ'ו ידע שהשעון שלו לא עובד , כך שאף אחד לא יכל לחשוב שהוא צריך עזרה בנושא.
לכן רפי , אל תחפש פה ועדות חקירה.

eldarc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eldarc » 14 מאי 2012 13:35

בפגישה של המארגנים למאמני רצי עלית בערב המרתון התחזית היתה 13 מעלות עם רוח צפונית של 60 מטר לשניה , מה שנותן 3.6 קמ"ש (אם אני לא טועה) , בפועל הרוח היתה יותר חזקה. והרוח היתה צפונית מערבית וגם הטמפ' היתה סביב ה 10 מעלות. אז איזה תדרוך אפשר לתת לו על בסיס זה , אם בסופו של דבר מזג האויר היה שונה מהתחזית. נעשתה כל העבודה שניתן לעשות בכדי להתכונן למסלול. אני לא רואה פה מה יש לשפר.

אני מסכים איתך שכולנו מפסידים מזה שגזאצ'ו לא יהיה בלונדון , ומי שהכי מפסיד זה גזאצ'ו עצמו. אני אישית הייתי מבואס ועצוב אתמול בפראג בגלל זה.

יריב תמנע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יריב תמנע » 14 מאי 2012 16:59

אלדר, מה קרה עם אור? לא רצה?

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 14 מאי 2012 17:14

בעיניי גזצ'או עשה כאן דבר מדהים- שיא נוסף בקריירה המפוארת שלו.
ניסיון הירואי, כנגד כל הסיכויים (ארבעה שבועות אחרי שנתן את הכל ברוטרדאם).
הקלפים פשוט לא הסתדרו לו נכון, אבל אין לו מה להאשים את עצמו.
לגזצאו יש ברגליים עוד שיא ישראלי, ויש לו לב, איזה לב עצום.
רץ ענק, אדם נפלא, a hall of famer in my book.

אלדר, מברוכ על הריצה היפה שלך.2:55.
מה קרה לאור?

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 14 מאי 2012 17:32

וואלה אלדר, החרשת מרתון? סחטיין על הקאמבק.
God and Man no confessions
God and Man no religion
God and Man don't believe in Modern Love

eldarc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eldarc » 14 מאי 2012 18:09

אני למעשה עשיתי את כל הדרך למרתון עם אור , שהמטרה היא בעצם חזרה של אור לטופ בארץ. אור התחילה להרגיש כאבים במפסעה לפני חודש ב אימון 5-4-3-2-1 , כאשר אחרי שבוע הכאבים התעצמו והיא לא הציחה לרוץ יותר. היא טופלה ע"י מיטב הרופאים ורפי הפעיל את כל מי שצריך אבל זה לא עזר. ולכן היא לא זינקה בפראג , לא היה טעם.

כרגע זה הובחן כדלקת חריפה , היא מטפלת בזה ונקוה שבקרוב היא תחזור להתאמן וגם להראות את מה שהיא יכולה.

לגבי , אחרי שנתיים וחצי שלא עשיתי כמעט כלום מפכינת מרוצים , כאשר במשך שנה וחצי אחרי טבריה האחרון שרצתי , הייתי בעיקר מוגבל בגלל פציעה שהייתה לי ב ITB. באיזשהו שלב כבר לא חשבתי שאני אחזור לרוץ באותם סידרי גודל.

התוצאה 2:55:51 היא אמנם לא שיא , אבל אני מבסוט ממנה מ 3 סיבות:
1. 4 חודשים של אימונים ספציפיים למרתון וכולם עם אור, יום אחרי יום.
2. הוכחתי לעצמי שאני מסוגל לחזור לרמה שהייתי בה למרות הפציעה הארוכה שהשביתה אותי (ושאתה בתוך הפציעה זה נראה אינסופי).
3. יחסית לאימונים ולתוצאות במרוצי הכנה , 2:55 זה מעל ומעבר למה שחשבתי כתוצאה ראלית (כלומר מיצוי מלא ביום המרתון).

ד"א מהפציעה בסופו של דבר יצאתי בעקבות מתיחה פשוטה שלימד אותי יובל כרמי, אחרי כל הנסיונות אצל מעסים ורופאים , אז תודה יובל, כמו במתמטיקה הפתרון הכי טוב הוא תמיד פשוט.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 14 מאי 2012 22:37

כל הכבוד אלדר. יש ממה להיות מבסוט.
מצטער לשמוע על הפציעה של אור. נקווה שתחזור במהרה.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 09 יולי 2012 12:26

כתבה על גזצ'או במבט שני:

http://www.youtube.com/watch?v=59KDC53RakU

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 09 יולי 2012 13:37

אי-אפשר שלא לאהוב את האיש הזה.
God and Man no confessions
God and Man no religion
God and Man don't believe in Modern Love

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים