שרשור ללא ציניות

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avner
יצירת קשר:

שרשור ללא ציניות

הודעהעל ידי Avner » 02 יולי 2012 16:13

לאור הסערות הווירטואליות של השבוע שעבר, להלן הזמנה כנה ואמיתית.

ביום שבת הקרוב בשעה 21:00 יעלו בנותינו המובחרות למשחק לא קל מול נבחרת ביילרוס האימתנית (מקום רביעי באליפות העולם האחרונה).

המשחק מתקיים בבית מכבי בראשון לציון, וכרטיס עולה 15 ש"ח. ברם, אם מגיעים בחולצה לבנה אז נכנסים בחינם, ובכניסה לאולם מחלקים חולצות לבנות (לא, זאת לא בדיחה גרועה, ראו נושא השרשור).

כל מי שלקח/ה ללב, נעלב/ה, נפגע/ה - לא זו הייתה הכוונה. כולכם/ן מוזמנים/ות לבוא ולראות במו עיניכם/ן במה דברים אמורים, ובכל מקרה לתמוך בנבחרת שלנו.

מי שיודע/ת שרוצה לבוא, תודיעו לי כי אפשר לארגן כמה כרטיסים בחינם ואז להגיע בחולצות באיזה צבע שרוצים.

סמל אישי של המשתמש
Geller
יצירת קשר:

Re: שרשור ללא ציניות

הודעהעל ידי Geller » 08 יולי 2012 10:14

אבנר, הדופק כבר ירד לך מהדקה האחרונה של המשחק אתמול?
"I don't care for tights, she says and does not tell me why; she hikes her skirt above her knee, revealing one brown thigh" - S.Vega

Avner
יצירת קשר:

Re: שרשור ללא ציניות

הודעהעל ידי Avner » 08 יולי 2012 10:27

האמת (ולאור נושא השרשור אין לי ברירה אלא להגיד את האמת) שלאחר ההיענות הדלילה להזמנתי וויתרתי על המשחק והלכתי במקום זה להפגנה בתל אביב, זה היה נראה לי קצת יותר חשוב כמסתכלים על התמונה הגדולה.

קיבלתי עידכונים חיים מהמשחק, ובאמת שחייבים להוריד בפני הבנות את הכובע. מבחינת גודל ההישג, זה בערך כמו שנבחרת ישראל בכדורגל תנצח את גרמניה 2:1 אחרי שהגרמנים יובילו 1:0 עד הדקה ה-86...... אני רק מקווה שהן תצלחנה לרכוב על הגל הזה גם לנצחון בהונגריה, משימה לא פשוטה בכלל בפני עצמה...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים