רץ מרתון ואחראי חדשנות

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
MosheL
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי MosheL » 21 מרץ 2010 14:11

אני רק שאלה, בכל סיכום מרתון המכבד את עצמו (הסיכום, לאו דוקא המרתון, קראתי פעם באתרינו סיכום מאוד מכובד על מרתון תל אביב), מודה הסכמאי\ת למשפחתו ולמקום עבודתו על ההבנה, השעות וגו', קושייתי (ברוח החג הבעל"ט) בהתאמה, האם באמת איזכור העובדה שאתה מרתוניסט מהווה יתרון או חסרון?

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי חלושעס » 21 מרץ 2010 14:52

משהל, אנחנו מדברים על המיתוג - לא על המהות...

foggy1
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי foggy1 » 21 מרץ 2010 22:25

אצלי במקום העבודה לא פעם זרקו לי עקיצות בסגנון, תרוץ פחות תספיק לעשות את...בכלל האדם הממוצע אינו מביו את המשמעות של לרוץ מרתון, אפילו רופא המשפחה שלי שאל אם במרתון רצתי את כל 8 (ובמילה שמונה) ק"מ.לכן לדעתי אזכור של ריצת מרתון בקורות חיים מיותר, משום מה לטריאתלון יש תדמית יותר חיובית.

DoronOm
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי DoronOm » 21 מרץ 2010 22:32

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>משום מה לטריאתלון יש תדמית יותר חיובית.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>וואלה, מצאת איפה לכתוב את זה...

בני זר
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי בני זר » 22 מרץ 2010 06:44

חלושעס,קודם כל בוקר טוב,ובלי להיכנס למהות הויכוח,מדוע אתה מפחית בצורה עקבית כל כך בערך רצי המרתון,מדבריך נשמע צליל של זלזול,כאילו רץ מרתון צריך "להתחבא",ולא להזכיר זאת אלא במקומות סגורים בלבד.אם יש "צד" בויכוח,אז אני נוטה לצד שחושב שצריך להגיד ולא מטעמים של "שחצנות,ושופוני",אלא כחלק ממה שאתה עושה בחיים,כחלק ממה שחשוב בחייך,בעצם מאוד מאוד חשוב,ואתה יודע מה ? זה ממש לא נורא לקבל מחמאה כששומעים שאתה רץ מרתון,זה ממש לא כואב,(אולי קצת מביך).

דנה מודה
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי דנה מודה » 22 מרץ 2010 10:52

היי!!ואם השתתפתי במרתון ספינינג, אז זה גם נחשב??!!

assafzim
יצירת קשר:

רץ מרתון ואחראי חדשנות

הודעהעל ידי assafzim » 22 מרץ 2010 19:10

וחצי הגרוש שלי:מי שרץ מרתון, ככל הישג אחר, אין שום שיבה שיסתיר את זה. אבל, מי שמתחיל לרוץ, רץ פעמיים בשבוע חצי שעה בחדר כושר, ומשתתף אולי פעם אחת במירוץ 10K רק כדי לכתוב בקורות חיים "רץ תחרותי למרחקים ארוכים"... הממ... אין לי הרבה סימפטיה לזה. אגב, כאן בארה"ב זה מאוד מקובל. יש המון דברים מאוד טובים שאם יש לך אותם בקורות חיים הדרך למעלה סלולה (תחשבו על התנדבות של שנה במרפאת מלריה באפריקה נניח). התוצאה של זה היא, לפעמים, שיש כאלה שעושים את הדברים האלה, או איזה צל חיור של הדברים האלה, בלי שום כוונה אמיתית, רק כדי להכניס אותם לקו"ח. זה חבל, אבל מי שעושה את הדברים האלה בכוונה אמיתית ומתוך התלהבות לדבר עצמו - יאללה לקו"ח ושייהנה מההערכה של המעסיק. למה לא.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים