עלי דשא

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
shohat
יצירת קשר:

עלי דשא

הודעהעל ידי shohat » 31 אוקטובר 2009 10:52

קובי"ש יקירי, שום דבר בעולם הזה איננו מקרי. רק בשבוע שעבר השתעשענו בחילופי רשמים, והנה במוסף התרבות של מעריב קראתי שהתחדש תרגום עברי חדש לספרו האלמותי של וולט וויטמן "עלי דשא". המתנה שלך בדרך.מתנה שכל אחד חייב עבור עצמו.בינתיים נפנה למקור (מתוך Song of Myself):46 I know I have the best of time and space, and was never measured and never will be measured. I tramp a perpetual journey, (come listen all!) My signs are a rain-proof coat, good shoes, and a staff cut from the woods, No friend of mine takes his ease in my chair, I have no chair, no church, no philosophy, I lead no man to a dinner-table, library, exchange, But each man and each woman of you I lead upon a knoll, My left hand hooking you round the waist, My right hand pointing to landscapes of continents and the public road. Not I, not any one else can travel that road for you, You must travel it for yourself. It is not far, it is within reach, Perhaps you have been on it since you were born and did not know, Perhaps it is everywhere on water and on land.

קוביש
יצירת קשר:

עלי דשא

הודעהעל ידי קוביש » 31 אוקטובר 2009 12:00

:-)

shohat
יצירת קשר:

עלי דשא

הודעהעל ידי shohat » 31 אוקטובר 2009 12:28

הבטחות מקיימים.שירת הדרך הרחבהרגלי וטוב-לבב אני יוצא לדרך הרחבה,בריא, חפשי, העולם כלו לפני-והנתיב הארך, החום אשר לפני מוביל אל כל מקום אבחרהו.מעתה אין אני מתפלל למזל טוב: אני עצמי מזל טוב אני;מעתה שוב איני מתיפח, איני משהה כלום, איני צריך כלום;הקץ לקבלנות בחדרי-חדרים, לספריות, לבקרות תרעמניות -חזק ומרצה אני הולך למסעי בדרך הרחבה.האדמה- זו מספיקה,איני רוצה בכוכבים ובמזלות שיתקרבו:ידעתי, טוב ויפה להם במקום אשר הם שם;ידעתי, מספיקים הם לנמנים עליהם.(כאן עדין נושא אני את משאותי הערבים,נושא אני אותם, אנשים ונשים, נושאם אני בכל שאלך;נשבעתי: מן הנמנע שאפטר מהם-אני מלא אותם, ואני אמלאם כגמולם).[תרגום לעברית: שמעון הלקין]מתי אתה בא לקבל?

קוביש
יצירת קשר:

עלי דשא

הודעהעל ידי קוביש » 31 אוקטובר 2009 13:36

אני עובד על זה... אל תדאג

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים