תיקון שבועות אלטרנטיבי

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
foggy1
יצירת קשר:

תיקון שבועות אלטרנטיבי

הודעהעל ידי foggy1 » 29 מאי 2009 08:43

באחד הפוסטים השבוע עמיחי הזכיר 'תיקון ליל שבועות אלטרנטיבי' מכיוון שלא ידעתי למה הכוונה i google it.אשתי ואני הלכנו לטקס שהתקיים במשכנות רות דניאל, קומפלקס יפהפה צמוד לאצטדיון בלומפילד.הטקס התחיל במילות פתיחה של רבה שסיפרה קצת על חג השבועות, המשיך בהופעת unplugged מדהימה של ערן צור לאחר מכן היה דיון ספרותי שהיה משמים למדי מלבד אשכול נבו שהיה מעניין. בהמשך (00:30) יצא סיור לילי ביפו העתיקה עם מדריכה נלהבת שסיפרה על ההיסטוריה המעניינת למדי של יפו. גולת הכותרת של הערב הייתה תפילה לילית בסגנון רפורמי.זו הייתה חויה מעניינת שונה, מבלי להכנס האם התנועה הרפורמית מוצדקת או לא, זה היה אירוע שהרגשתי שקירבו אותו צעד קטן למסורת. אמרתי לאשתי כי כאשר אני מגיע לבית כנסת, אני די אבוד במהלך התפילות כי אני לא מבין את התנהלות התפילה (מה קוראים, מתי קמים וכד') ולכן הטקס הרפורמי שבו שמים דגש על הסברים לקהל, קטעי שירה מודרנים היה מלהיב.ערן צור ואשכול נבו דיברו על כך שכמות האירועים והדילמות אליהם אנחנו נחשפים כאזרחים במדינת ישראל היא כה גדולה וחלקנו בוחר להיות אדיש לדילמות. נקודה זו הזכירה לי את הדיונים המגוונים בפורום בעיקר בנושאי ה-OFFעמיחי תודה על הליד ותודה על הפורום שיש לי מקום לכתוב את הגיגים אלה.חג שמח<font color=red>[url="http://www.beit-daniel.org.il/imgs/site/ntext/ShavuotRD.pdf"]תיקון שבועות אלטרנטיבי[/url]</font id=red>

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים