עיתונות ישראלית במיטבה

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
קוביש
יצירת קשר:

עיתונות ישראלית במיטבה

הודעהעל ידי קוביש » 02 מרץ 2009 11:55

אפשר לטעון הכל אבל ברור כרגע שאנחנו בנקודת הפתיחה בה היינו לפני המבצע...אני רק רציתי לציין לרפול ידידי שרבע שעה עברה וגם חודש עבר והחמאס עוד לא סיים את המילה האחרונה שלו כפי שהוא חזה אין לי רצון להכנס לויכוח הכולל עוד פעם אז בו נתרכז בקביעות ה"קטנות" ונכונותן.כמו כן מכיוון שמאה ומשהו טילים מאז הפסקת האש החד צדדית לא גרמו לשום פורום הומאני לעשות פגישה בעניין ושום ד"ר לא יצא חוצץ נגד ממשלתו המסכנת את ילדיו בדרך זו אז רציתי רק שנזכור ביחד ככה לשניה שיש מי שלא שלח את ילדיו לביה"ס היוםעכשיו אפשר לחזור להעביר דחקות וכיפיםאני לא אעכיר את האווירה עד ל-100 קסאמים הבאיםאגב רפי לא הבנתי את המשל והנמשל אבל מאוחר ואני ממהר

shohat
יצירת קשר:

עיתונות ישראלית במיטבה

הודעהעל ידי shohat » 02 מרץ 2009 12:12

היתה לי בשבוע שעבר ריצה מקסימה עם אודי מלך, שכמה התגעגתי אליו כמה. בין השאר ביקרנו אצל מוסלין בשוק (תבואו, זה משו משו באחלה לוקיישן). מן הסתם ררוב הריצה דיברנו פוליטיקה כתומה.ויצאתי עם שלוש תובנות מאד מאד חזקות שאולי כדאי להכניס לשירשור הזה (כי אני לא מוכן להיעלב יותר מקובי, לא מגיע לו ולא מגיע לי).תובנה ראשונה: יהודה עמיחי צדק: "המקום שבו אנו צודקים, הוא רמוס וקשה כמו חצר". שש דקות ריצה בגן סאקר עם אודי/רובי/קובי ומבינים כמה ההתנצחות הכמעט אלימה הזו מיותרת. וואלה אנשים טובים. וואלה חושבים אחרת. תובנה שניה: האם באמת חושבים אחרת? כשכותבים ומתווכחים, מחדדים הבדלים. אבל בסוף ישנה איזו התכנסות. ג'ומס תומך במבצע בעזה ואריק שרון מפנה יישובים (אפילו ליברמן כבר הכריז שיש מצב לפנות את נוקדים). למה? כי בסוף יש אחריות. ומה זה אומר? שאולי בכל הויכוחים האלו אנחנו סתם יוצאים פראיירים? תחשבו על זה. (לכן - להביע דעה זה חשוב, להתווכח ולהתנצח מול מי שלא מסכים אתך - הרבה פחות).תובנה שלישית: נהלו את הויכוחים האלה בסלון, מבחינתי בואדי. עזבו את המדיום המשחית הזה של האינטרנט. כשמדברים פנים אל פנים כולם מעודנים, מנומסים, שומרים זה על כבודו של זה. אבל ב"פורום" נפתחת מהומת אלוהים.שורה תחתונה - לתת פורקן לרגש או לדעה, גם כאן - זה מצוין. להיגרר לויכוחים מעגליים - מיותר ומזיק לחלוטין.

קוביש
יצירת קשר:

עיתונות ישראלית במיטבה

הודעהעל ידי קוביש » 02 מרץ 2009 12:23

כשמנהלים את הויכוחים פנים אל פנים ההבדל המרכזי הוא שאתה רואה את פניו של מי שאתה מתווכח עימו ולא רק את מיליותמיד תזכור שמאחורי המילים עומד אדם שאתה מכיר, מכבד ואוהב ואז הקריאה נעשית נוחה יותר ופחות פוגעתזה שאני אומר לרפי שלדעתי הוא דיבר קישקוש מקושקש לא פוגע בו אבל כשאני כותב שיש מצב שמה שהוא כתב לא ממש נכון זה ממש פוגע ןלא היא... צריך ללמוד לקרוא בלי להפגע כל כך מכל שטותאני רואה בהעלאת הנושא היזדהות מינימלית עם מי שסובל יום יום ואני לא משורר גדול כמוךאני מאמין שבהזדהות אנחנו שותפים אולי לא בפעולה הנגזרת ממנה

golano
יצירת קשר:

עיתונות ישראלית במיטבה

הודעהעל ידי golano » 03 מרץ 2009 07:12

קוביש, אתה ...מתרכך..פעם היה כאן אחד ברדוגו, ידע איך "לנהל משברים/ויכוחים"... אומרים ירד מהארץ.(או ברח..)

Rafi
יצירת קשר:

עיתונות ישראלית במיטבה

הודעהעל ידי Rafi » 03 מרץ 2009 08:42

קובי לא נעלבתי ממך לעולם, פשוט הייתי עסוק בימים האחרונים (חייב גם טלפון לנחשון), קראו פה בבית לפני וראיתי את התגובות רק עכשיו.נחשון, אני לא מתכוון לשבת עם קובי בסלון ולדבר על פוליטיקה, יש לנו נושאים אחרים יותר מעניינים.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים