שירשור הפוטבול

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
agroner
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי agroner » 02 נובמבר 2008 12:25

נו, דודי, ואיך אתה מסכם את השבוע? הג'יאנטס ממשיכים לדלוור....

דודי
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי דודי » 02 נובמבר 2008 15:28

אני ראיתי את המשחקים בטלוויזיה (איזה גרוטאה נהיתה מדאלאס, אללה איסתור).סינסינטי יוצאת מהשורה של הבלתי מנצחות וטנסי נשארה בלתי מנוצחת ונתנה עוד הצהרה רצינית מול הגנה חזקה (במיוחד קרי אלכוהולינס שהזכיר לנו למה הוא היה מחליף בשנים האחרונות)ומ 2:30 בלילה אני עם לקוח מעצבן, שדפק לי גם את הריצה הקלה של היום בבקר המניאק הזה. עוד מעט סוף סוף זה נגמר ואז נלך הביתה שהילדים יוציאו עוד קצת את האנרגיות שאין, נישן טוב, מחר נרוץ ועל גבי האנרגיות של 20 ק"מ בפחות מ 1:50 בצהריים נסכם פוטבול

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 02 נובמבר 2008 15:46

איך תישן טוב? יש אחלה משחק בMNF.

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 04 נובמבר 2008 13:26

וברוח הבחירות בארה"ב...כיצד יודעים שפוטבול הוא הדבר הכי חשוב בעולם? כי מק'יין ואובמה, פחות מ12 שעות לפני היום הגורלי של החיים שלהם בחרו להתראיין לא בפוקסניוז או בCNN אלא בערוץ הספורט של דיסני (ESPN) בMonday Night Football:אובמהhttp://sports.espn.go.com/broadband/video/videopage?videoId=3681250&categoryId=2378529&n8pe6c=2מק'ייןhttp://sports.espn.go.com/broadband/video/videopage?videoId=3681261&categoryId=2378529&n8pe6c=2

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 16 נובמבר 2008 11:37

טנסי עדיין בלתי מנוצחים, הג'ייאנטס ממשיכים לנצח, אינדי מתאוששים, הג'טס מנצחים את הפטס במותחן בפוקסבורו ויש לנו תוצאת תיקו ראשונה אחרי 6 שנים בין פילי לסינסי. וטוני רומו חזר לשורות הקאובויס שניצחו את שנואת נפשם וושינגטון רדסקינס.

דודי
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי דודי » 21 דצמבר 2008 20:41

רגע לפני פתיחת המחזור הלפני אחרון והקריטי והמכריע - כמה דברים

דודי
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי דודי » 21 דצמבר 2008 21:06

רגע לפני פתיחת המחזור הלפני אחרון והקריטי והמכריע - כמה דבריםקודם כל, מצטער שנעלמתי מהפורום, פשוט כל הפוסטים עם הקילומטראז' המפחיד והמהירות הלא אנושיות היו קשות מדי בשבילי, שהגיע במקסימום ל 90 ק"מ שבועי ושלאט לאט מעכל שהחלום (לא סתם לרוץ מרתון אלא בפחות מ 4 שעות) הוא סתם הימור לא קשור לכלום. בכל מקרה, כבר הספקתי להתאושש מהמכה לאגו וגם מה 36 בשבת בטבריה, ולפנינו מחזור לפני אחרון יוצא דופן, אז ככה :לפני הכל, אחד מענקי הפוטבול, סמי בו, נפטר ביום חמישי. למי שהשם הזה לא אומר כלום לאור העובדה שהוא שיחק בין 1937-1952, הנה משהו שכתב עליו בחור מבריק - http://sports.walla.co.il/?w=/154/1400716 (לא זוכר איך שמים פה לינק, כנראה שאני מבריק בתחומים הלא נכונים)ועכשיו למשחקים, ובראש יש שני משחקים הולכים לקבוע למי יהיה יתרון ביתיות בכל חטיבה. 2 המובילות הבטוחות מארחות את מספר 2 בקרבות מרתקים במיוחד. הג'יאנטס את קרוליינה וטנסי את פיטסבורג. נתחיל ב NFC שם המשחק קובע אפילו קצת יותר, כי המנצחת תזכה ביתרון ביתיות לכל אורך הדרך אבל המפסידה עלולה לאבד את שבוע החופש. ניו יורק יחסית בריאה, ותבנה על הרוחות החזקות והקור במדולנס שיפריעו מספיק לג'ק דלהום למצוא את סטיב סמית כדי לנצח. בשבועות האחרונים נראה כאילו נראה לכחולים האוויר, ההגנה שלהם נחלשה ובלי פלקס וברנדון ג'ייקובס ההתקפה נפלה על הכתפיים של איליי בלי מספיק פליימקרים. מנגד קרוליינה ממשיכה לפרוח. ההגנה שלהם רק מתחזקת, ודלהום נראה בדיוק כמו דלהום של פעם (יענו זורק הרבה, לא תמיד מספיק מדוייק, אבל יש לו את סטיב סמית ויש לו הרבה מזל). איכשהו אני חושב שניו יורק תנצח פה, ותקבל פוש אדיר לפלייאוף, אבל נצחון של הפנתרים בפירוש לא יהיה הפתעה. המשחק הזה ישודר בשידור ישיר ב 2 בבקר, שנה ב AFC הדברים יותר ברורים, כי גם טנסי וגם פיטסבורג כבר הבטיחו את שבוע החופש ורק נאבקות על יתרון ביתיות בגמר ה AFC. לטיטאנס יש יותר פצועים ולכאורה הנצחון של פיטסבורג שנראית לאחרונה בלתי מנוצחת נראה בטוח. זה משהו שהיה קשה להמר עליו לפני פחות מחודש, והנה היום פיטס פייבוריטים. זה גם בגלל שההגנה של טנסי פצועה (היינסוורת שהוא מועמד מוביל לשחקן ההגנה של השנה יחזור רק בפלייאוף וקייל ון דן בוש שעוזר מאד לפאס-ראש גם פצוע), והלחץ על קרי קולינס עולה מה שמקטין את הסיכוי של טנסי, קבוצה שבנוייה על הגנה ועל משחק ריצה, לא על היד של קולינס. בכל מקרה אני מהמר פה על הפתעה ונצחון לטייטנס. הם צריכים את הנצחון הרבה יותר כי אחרת הם ייכנסו לפלייאוף בסחרור מאד שלילי וג'ף פישר המאמן שלהם יודע את זה. אני מהמר פה תרתי משמע כי אפילו שמתי כסף על המשחק הזה, שאלוהים יעזור לי.במקביל יש עוד כמה משחקים גדולים, כמו מינסוטה-אטלנטה, ומשחקים שיקבעו הרבה על מיקום לפלייאוף כמו טמפה-סן דייגו. השבוע היו כבר 2 משחקים, כשהקולטס הבטיחו את מקומם בפלייאוף (למעשה הם יסיימו במקום ה 5 בכל מקרה) ובולטימור עשו צעד ענק לגבי הבטחת מקומם בזמן שדאלאס הלכו צעד גדול מאד אחורה, אבל הגיעה השעה 8 והמשחקים מתחילים, אז למי שיכול מומלץ מאד לשבת עכשיו מול METV ולראות 2 משחקים שאמורים להיות ברמה הכי גבוהה.

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 21 דצמבר 2008 21:18

איזה שלג בניו אינגלנד! אע"פ שאני אוהד את הקולטס יהיה חבל לא לראות את הפטס בפלייאוף (בטח אם על חשבונם יגיעו פארב והג'טס).

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 22 דצמבר 2008 12:16

אז הפטס לא נשארים בחוץ כ"כ מהר... אחרי שהג'טס הפסידו לסיאטל (והם 0/4 העונה במשחקים בחוף המערבי) ישנו מאבק משולש על ראשות הבית המזרחי. מיאמי שכרגע תלויים בעצמם, הפטס שזקוקים למעידה של מיאמי נגד הג'טס ולניצחון על בופאלו, והג'טס שננראה שהם בעלי הסיכוי הגרוע ביותר (צריכים לנצח את מיאמי והפסד של הפטס).שמח גם בNFC מזרח (שהיה הבית שדודי ציין כמעניין ביותר השנה). הג'איינטס הבטיחו את ראשות הNFC במותחן שהסתיים אחרי הארכה (כמו טנסי בAFC שהתפוצצו על פיטסבורג ברבע הרביעי). דאלאס ופילי במרדף אחרי הוויילד קארד כאשר אם דאלאס מנצחים בפילי הם בפנים (לפילי זה יותר מסובך).ולברונקוס של דודי, שהובילו ב2 משחקים על סאן דייגו בבית המערבי. השבוע סנדי ניצחה בטמפה ודנבר מפסידים בבית. שבוע הבא (המחזור האחרון של העונה הרגילה) הם ראש בראש על מקום בפלייאוף במייל היי.

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 22 דצמבר 2008 12:29

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>איכשהו אני חושב שניו יורק תנצח פה, ותקבל פוש אדיר לפלייאוף... ... בכל מקרה אני מהמר פה על הפתעה ונצחון לטייטנס. הם צריכים את הנצחון הרבה יותר כי אחרת הם ייכנסו לפלייאוף בסחרור מאד שלילי וג'ף פישר המאמן שלהם יודע את זה. אני מהמר פה תרתי משמע כי אפילו שמתי כסף על המשחק הזה, שאלוהים יעזור לי.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote> 2/2.אלוהים עזר לך. כיסו ת'ליין יפה הטייטאנס...

דודי
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי דודי » 22 דצמבר 2008 18:38

המחזור האחרון הבטיח וקיים.2 המשחקים של הגדולות בכל חטיבה קיימו את כל ההבטחות. משחק חזק של כל 4 הקבוצות, כל השחקנים היו על המגרש כל המשחק ונתנו לנו דרמות מעולות. טנסי ניצחו בדרך שהם מנצחים כל השנה : הרבה סבלנות, הגנה חכמה ולא להתפרע. זה נתן להם לשחק ביתרון רוב המשחק וככה הם גם לא היו צריכים להתפרע. מנגד הם חשפו את החולשה הכי גדולה של פיטסבורג : ביג בן שאחרי הפציעות לא משחרר את הכדור מספיק מהר והאוםנסיב ליין שלו לא מספיק טוב. אם מכסים לו את אופציות המסירה אז אפשר להגיע אליו. טנסי הגיע, השיגה מספיק איבודי כדור, והרוויחה לי כסף שזה הכי חשוב !!חשוב לציין שבסוף המשחק שחקנים של טנסי השפילו ולעגו לאוהדים של פיטסבורג ולא בצורה חביבה במיוחד. אם הליגה לא תעניש בחומרה אז במקרה של מפגש בפלייאוף זה עלול להיגמר לא נעים.את המשחק של ניו יורק-קרוליינה עדיין לא ראיתי, ההפסד המגעיל של דנבר שבר אותי, אבל עושה רושם שהיה משחק מצויין. בערב כשהילדים יישנו נראה את הקלטת. בינתיים קרוליינה משלמת את מחיר ההפסד והיא קרובה להידרדר מהמקום השני למקום החמישי, כשאר מצפה לה משחק לא קל נגד ניו אורלינס. לעומתם הג'יאנטס שעומדים לפגוש את מינסוטה שתהיה חייבת לנצח יגיעו רגועים.מינסוטה דנן הפסידה לאטלנטה בעוד משחק ששודר. מעבר לחשיבות של המשחק (נצחון היה מבטיח למינסוטה את ראשות הבית ומנגד אם אטלנטה היתה מפסידה אז היא היתה עם רגל אחת בחוץ) היה עוד פרט פיקנטי. זה היה קרב ראש בראש בין 2 הרצים הכי טובים בליגה ושניים מהמועמדים הבולטים לתואר שחקן השנה. טרנר ניצח את AP בשני התחומים.בכלל אטלנטה נותנת פייט גדול למיאמי על התואר הקבוצה המשתפרת של השנה. כרגע אטלנטה שולטת באפשרות לקבל שבוע חופש ומיאמי שולטת באפשרות לסיים במקום השלישי (שהמשמעות הכואבת שלו תהיה לארח את בולטימור העצבנית בסיבוב הווילד-קארד). שינוי עצום לשתי קבוצות שבקושי ניצחו בעונה שעברה ועוד הוכחה עד כמה ההבדלים בליגה הם לא כל כך גדולים ועד כמה תוספת של השחקנים הנכונים והמאמן הנכון יכולה להפוך קבוצה בזמן כל כך קצר. בניגוד למיאמי שם השינוי התחיל מהבאת ביל פארסלס שיכניס קצת מרוחו לקבוצה, באטלנטה נתנו את המפתחות למאמן רוקי, קוורטרבק רוקי, ורץ פותח שהיה מחליף עד עכשיו.וכן, כמו שעמיחי הזכיר, בשבועות האחרונים ראינו כמה החנקויות מפוארות, וקבוצות שגורלן היה בידיים שלהן בעטו בדלי. השיא היה כשדאלאס הפסידה בבית והיתה בדרך הביתה רק כדי לראות את פילדלפיה מפסידה ומחזירה אותה למירוץ. גם הג'טס, הברונקוס שלי, וושינגטון ועוד כמה קבוצות פיספסו הזדמנויות, ועכשיו אנחנו נכנסים לשבוע האחרון כשיש לא מעט קבוצות שיש להם עדיין על מה לשחק. ב AFC רק מקומות 1,2 ו- 5 סגורים (טנסי, פיטס ואינדי) ועל הפלייאוף נאבקות מיאמי, ניו אינגלנד, הג'טס, דנבר וסן דייגו. ב NFC מקומות 1 ו- 4 בלבד נסגרו (ניו יורק ואריזונה החלשה). טמפה, קרוליינה, אטלנטה, דאלאס, פילדלפיה, מינסוטה ושיקגו עדיין לא יודעות איפה הן יהיו בינואר.מבחינתי אגב, אני מרוצה. נכון שדנבר שלי כנראה תהיה בחוץ ,אבל כיוון שהמשחק שלהם בפלייאוף היה אמור להיות בשבת שלפני המרתון, זה היה יוצא בדיוק בשיא של הדלדול. מזל שיש מרתון

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 04 ינואר 2009 13:09

אז כמו שכתבתי, פייטון מנינג הוא הMVP של העונה בשל הסיום החזק של הקולטס - 9 נצחונות רצופים. אמש, הרצף הזה נשבר כשאינדי הפסידו בהארכה לסן דייגו בסיסו הראשון של הפלייאוף ושלחו את הMVP הטרי לדוג.במשחק המוקדם אתמול, אריזונה קרדינלז (לא, בלי רוד טידוול) בניצוחו של קורט וורנר בן ה37 ניצחו את אטלנטה. שופופו על הט"ד הראשון של אריזונה:http://www.youtube.com/watch?v=XQynfcW2Hx0

דודי
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי דודי » 04 ינואר 2009 15:34

אכן הפלייאוף התחיל כהלכתו.אין כמו לראות משחק פלייאוף בסוף שלב הדלדול, כשאי אפשר להכניס סוכר או אלכוהול לגוף. במיוחד שהמשחק המעניין התחיל ב 3 ונגמר ב 6:30, רגע לפני היציאה לריצה. לעזאזל עם השטויות האלה.לא נורא, עכשיו אני כבר קצת מפוחם אז אפשר לעדכן. אגב, אמרתי כבר לעמיחי שאני פשוט מפחד להיכנס לפורום, עם כל נבואות הזעם של רוחות מפה ורוחות משם. חבר'ה אני לפני מרתון ראשון וגם ככה אני כבר רוצה להיות על קו הזינוק, אתם מכניסים מתח לא בריא למערכת :-)היה יום משחקים ראשון מצויין ומרתק.קודם כל אטלנטה הסימפטית נעצרה בידי אריזונה הלא סימפטית אבל בעלת ההתקפה הקטלנית. אריזונה שלפו נשק סודי במשחק הזה - משחק ריצה, דבר שלא היה קיים בלקסיקון שלהם. זה הפתיע ובילבל את אטלנטה אבל עד המחצית מט ראיין הרוקי המצויין התאושש והוריד אותם למחצית ביתרון.את המחצית השניה כבר לא ראיתי כי רציתי גם לישון קצת לפני המשחק השני אז בקצרה : במחצית השניה עם הנפילה הגדולה של אטלנטה והקרדינלס בשלב הבא. ותודה לעמיחי על הלינק לטצ'דאון המדהים. ואז הגיע המשחק השני והמדהים, בו סן דייגו ואינדיאנאפוליס התחרו במי תפסיד. הקולטס לא הצליחו לרוץ אבל המסירה עבדה בסדר, וסן דייגו לא הצליחו למסור אבל הריצה שברה את הגנת הקולטס בקלות. טומלינסון ששוב היה פצוע בפלייאוף היה בחוץ מהרבע השני אבל דארן ספורלס נתן הופעת MVP. הוא גם החזיר בעיטות, גם תפס מסירות מהבקפילד וכמובן גם רץ בהצלחה, כאשר מדי פעם נותן לו מנוחה מהספסל בהצלחה מייקל בנט (שנעלם לגמרי כבר שנתיים, הפעם האחרונה ששמעו עליו היתה באוף-סיזן כשתפסו אותו מנסה להבריח משהו במטוס והתברר שזה דילדואים. כן, כן, הוא כל זאת היה במינסוטה באותה תקופה). ל 2 הקבוצות היו הרבה הזדמנויות לגמור את המשחק, כאשר מי שעשתה יותר טעויות היתה סן דייגו. הטעות הכי גדולה היתה של סן דייגו שחלמה בהגנה, פייטון ראה את זה ומסר במהירות לפני שמישהו היה מוכן. זה הסתיים בטצ'דאון קלאסי קליל של רג'י ויין שהחזיר את היתרון לאינדי.מי שהציל את המשחק לסן דייגו היה מייק שיפרס. אם לא שמעתם עליו זה לא מפתיע, אף אחד לא שמע עליו. כשההתקפה שוב ושוב לא הצליחה להתקדם הוא הפנטר של הצ'רג'רס והיה לו פשוט יום מהסרטים. שוב ושוב הוא שם את התקפת הקולטס עמוק, עמוק, עמוק בחלק שלהם. כל פאנט היה פשוט מטורף.הפאנט האחרון שלו שם את הקולטס על קו היארד עם פחות מ- 3 דקות לסוף. הם קצת התקדמו, חטפו סאק שהחזיר אותם לקו היארד ואז סן דייגו בדרייב האחרון הגיעו לשער שדה. הארכה.ההארכה כולה היתה של הגנת הקולטס, ולא בצורה חיובית. 3 עבירות שכולן נתנו דאון ראשון והביאו את סן דייגו לעמדת שער שדה. לא שהם נזקקו לזה כי דארן ספרולס התחמק בקלות מהתיקולים ורץ לאנד-זון. שיחזור מושלם של שנה שעברה.GAME OVERהלילה השעות טיפה יותר נורמליות : ב 8 המשחק המסקרן בין בולטימור למיאמי. הגנת בולטימור היתה בעייני ההגנה הכי טובה השנה (סטטיסטית הם היו מקום שני) והתקפת מיאמי היא ההתקפה הכי יצירתית עם הוספת מהלך הווילדקאט באופן קבוע לארסנל שלה. מי שאוהב הגנות חזקות יהנה מהמשחק הזה. מי שאוהב סיפורי סינדרלה אז אין כמו מיאמי לתפקיד הזה (בשנה שעברה הם ניצלו במזל מעונה של 16 הפסדים ואפס נצחונות והשנה הם ניצלו את כל ההזדמנויות שיש להם ומוציאים מהסגל שלהם 120%)המשחק השני ב 11 יהיה בין מינסוטה לפילדלפיה, 2 קבוצות שבקושי הגיעו לפלייאוף. מינסוטה מאבדת את הכדור בכמויות ופילדלפיה מתמחה במהלכי התקפה שבלוניים ושקופים. אבל למינסוטה יש את הרץ הכי מלהיב בליגה (אדריאן פיטרסון) ולפילדלפיה יש קבוצה מנוסה ויותר טובה. קשה להמר על אנדי ריד ודונובן מקנאב בפלייאוף, אבל בצורה שבה מינסוטה הגיעה לפלייאוף (הפסד במחזור הלפני אחרון ונצחון של השניה האחרונה על הכ'יאנטס ששיחקו עם המחליפים) מקשה להמר עליהם גם כן. בכל מקרה פה צפוי משחק יותר דינמי, עם יותר טעויות. בסוף כנראה פילי ינצחו.

amih77
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי amih77 » 04 ינואר 2009 15:39

עושה רושם שסנדי הפכו להיות הנמסיס של הקולטס.לפני שנתיים הם ניצחו אותם בבית בעונה הרגילה כשהם היו 13-0 ודיברו על עונה מושלמת. בשנה שעברה הם ניצחו את הקולטס בעונה הרגילה, ובפלייאוף הגיעו לאינדי לנצח עם הק"ב השני שלהם. והשנה ההפסד הזה בהארכה עם כל הפנלטיז והשטויות.

shohat
יצירת קשר:

שירשור הפוטבול

הודעהעל ידי shohat » 04 ינואר 2009 15:49

תודה דודי.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים