שאר מיימון

הריצטיול הופך להיות פופולרי. באתר יש חלק מיוחד המוקדש לריצות הטיול וזהו פורום התגובות לריצות הטיול
רובי
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי רובי » 26 מאי 2008 12:00

...אני בודאי חושב שבהינתן הבחירה של פוליטיקאי שהוא אקס גנרל, לבין פוליטיקאי שהוא אקס עסקן פוליטי, הסוג הראשון עדיף על האחרון.אני גם הייתי אומר בצורה נחרצת שעיקר השחיתות בפוליטיקה בישראל לא צמחה מתוך קבוצת הגנרלים.

agroner
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי agroner » 26 מאי 2008 12:00

אז אומרים....יכול להיות שזה נגמראריק איינשטייןמילים: יהונתן גפןלחן: שם טוב לויאומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתי,והכל היה פשוט נפלא עד שהגעתישומר עברי על סוס לבן, בלילה שחורעל שפת הכינרת טרומפלדור היה גיבורתל אביב הקטנה, חולות אדומים, ביאליק אחדשני עצים שיקמים, אנשים יפים מלאים חלומותואנו באנו ארצה לבנות ולהיבנות,כי לנו, לנו, לנו ארץ זאת.כאן, איפה שאתה רואה את הדשאהיו פעם רק יתושים וביצותאמרו שפעם היה כאן חלום נהדראבל כשבאתי לראות לא מצאתי שום דבריכול להיות שזה נגמר.יכול להיות שזה נגמר.אומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתיוהכל היה פשוט נפלא עד שהגעתיפלמ"ח, פינג'אן, קפה שחור וכוכביםאנגלים, מחתרת וילקוט הכזביםשפם ובלורית, כאפיה על צוואר, ירון זהביאלתרמן, תמר, בחורות יפות, מכנסיים קצריםהיה להם בשביל מה לקום בבוקרכי לנו, לנו, לנו ארץ זאתכאן, איפה שאתה רואה את הדשאהיו פעם רק יתושים וביצותאמרו שפעם היה כאן חלום נהדראבל כשבאתי לראות לא מצאתי שום דבראומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתיוהכל היה פשוט נפלא עד שהגעתי. אני לא בעד מצעדים (צבאיים, "גאוותניים" ואחרים) כדרך ביטוי, ולא בעד מיליטריזם אלו ואלו, מייצגים בעיני דרך ביטוי מתלהמת ומתריסה, בדיוק כמו תרבות ה"בעיטה בדלי" שנחשון היטיב לתאר.

רובי
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי רובי » 26 מאי 2008 12:18

אני מצטער אבל הייתי חייב.עוד הערה דורון בנוגע למשהו שכתבת:"...וזכותי לחשוב שהשילוב בין ככר, ילדים וטנקים הוא חולני ומזכיר לי את ככר טיאנאמן."זו זכותך לחשוב ככה דורון.אבל אני מתקשה להבין את האנלוגיה בין הטנקים בכיכר טיאנאמן והטנקים בכיכר רבין.אז אוקיי, בשני המיקרים יש טנקים, בשני המיקרים יש אזרחים, ובשני המיקרים יש כיכר. אבל מצטער דורון - כאן ניגמרת האנלוגיה ומתחילה הדמגוגיה.אני לא רואה מה הקשר בין צבא שנלחם בעם כדי לשמר שילטון דיקטטורי לבין צבא שמורכב מהעם ונלחם למענו במשך 60 שנים רצופות.אני לא רואה מה הקשר בין טנק שמאיים לדרוס סטודנט שנאבק על זכויותיו הבסיסיות כאדם, לבין ילדים ביום של חופש שמתיישבים על טנק חונה עם צריח נצור ומערכות נשק מעוקרות ומקבלים הסבר על המערכות השונות שלו ממדריכת שיריון חביבה.זכותך לחשוב ככה דורון, אבל תנסה גם לעמת את עצמך עם הסיבות שבגללן אתה חושב ככה.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי חלושעס » 26 מאי 2008 12:29

נו, שוין.

רובי
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי רובי » 26 מאי 2008 12:33

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>נו, שוין.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>שזו דרך לבוא ולהגיד למישהו שהוא חסר תקנה?או אולי חוסר יכולת להתעמת עם טענות של אחר בצורה עניינית?וחוץ מזה יוסי, ממתי נהיית פולניה?:)

shohat
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי shohat » 26 מאי 2008 12:37

שתי הערות בנושא האחרון:א. טנקים הם חלק מהמציאות של הארץ הזו. הייתי הראשון לשמוח אם זה לא היה כך. אבל אי אפשר לחנך ילדים בארץ הזו תוך התעלמות מהמציאות הקיימת ומן המשמעויות שלה. אנחנו רוצים להיות ליברליים קוסמופוליטיים, אבל חיים במזרח התיכון. אינני ממשתתפי המצעדים למיניהם אבל חשוב לי שילדיי יכירו את ההיסטוריה של הקרבות בעמק הבכא או בגבעת התחמושת. וטנק עם שרשרת דגלים ביום העצמאות אינו מצביע על ליקוי ערכי, להיפך: הוא מבטא הערכה לאנשים כמוני וכמוך - עם תפישות עולם עצמאיות משלהם - שמסרו נפשם כדי שנוכל לשמוע את שרית חדד, לעשות על האש ולחטוף פטישים בראש ורסיסים של קצף.ב. F16 באמת הרבה יותר סקסי ממג"ח (משום מה תמיד מתלוננים על "הטנקים בכיכר" ולא על המטס מעל לחופי ת"א. מה ההבדל?).

doron2008
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי doron2008 » 26 מאי 2008 12:39

רובי, כבר שפכתי יותר מידי מילים, אז לא אכביר.התמונה הציורית של יום שמש אביבי, ילד חייכן, אווירה חופשית ושמחה, פשוט לא מסתדרת לי עם טנק באותו פריים. אבל יודע מה? אולי הבעיה אצלי. אני גם לא יודע בעל פה את "פרחים בקנה".כבר הסכמנו שאנחנו לא מסכימים, נכון? בוא לא נשחית עוד מילים.(ואגב, אני חושב שאני יודע היטב מה הסיבות שבגללן אני חושב כמו שאני חושב.)

רובי
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי רובי » 26 מאי 2008 12:40

...כי F16 לא משאיר סימנים של זחל על הריצוף

doron2008
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי doron2008 » 26 מאי 2008 12:42

נחשון - אתה מוזמן לבוא - בקר את הספיט הישן, לטף את כנפיו של המיראז וצבוט בירכיהן של המדריכות הענוגות. "רק 5 דקות מבאר שבע"טוב, זה היה בצחוק, כן? (לגבי המיראז')

רובי
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי רובי » 26 מאי 2008 12:42

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>רובי, כבר שפכתי יותר מידי מילים, אז לא אכביר.התמונה הציורית של יום שמש אביבי, ילד חייכן, אווירה חופשית ושמחה, פשוט לא מסתדרת לי עם טנק באותו פריים. אבל יודע מה? אולי הבעיה אצלי. אני גם לא יודע בעל פה את "פרחים בקנה".כבר הסכמנו שאנחנו לא מסכימים, נכון? בוא לא נשחית עוד מילים.(ואגב, אני חושב שאני יודע היטב מה הסיבות שבגללן אני חושב כמו שאני חושב.)<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>מסכים.מיצינו.אז בוא נכריז שניצחתי (כי זה הרי באמת כל מה שמניע אותי כ"מליטריסט"), ועכשיו כולם יכולים להתפנות לארוחת הצהריים.:)

קוביש
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי קוביש » 26 מאי 2008 12:43

חשבתי לשים פוסט ריק כדי להפסיק את הדיון הזהאבל באמת דורון טנקים בכיכר זה "חולני" לא פחות?זה נשמע לי כמו ההגדרות של החרדים להומואים אני חושב שסיכמנו לא להסכים צר לי על הדעות שנכתבו כאן בשירשור שלי שכולו אהבת האדם והארץ אבל אדם באמונתו יחיה זה מכובד עלי מאוד

Rafi
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי Rafi » 26 מאי 2008 12:45

חלושי - שים-לב איך חירטוטי הצבא גרמו לך להתחיל להרגיש טוב.

doron2008
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי doron2008 » 26 מאי 2008 12:45

קוביש - לקחתי את "חולני" חזרה. לא היה במקום (עכשיו תבוא לרוץ איתנו בעמק?). בתיאבון לכולם!

רובי
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי רובי » 26 מאי 2008 12:46

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>חלושי - שים-לב איך חירטוטי הצבא גרמו לך להתחיל להרגיש טוב.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>כי אין כמו ריח הנפל"ם על הבוקר.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

שאר מיימון

הודעהעל ידי חלושעס » 26 מאי 2008 12:49

קובי"ש, אני מסכים איתך ולי אישית אין התנגדות לכך שכל הדיון הזה יועבר לשרשור אחר. אהבת הארץ והאדם שבך היא בהחלט מודל לחיקוי עבורי.ורובי, "נו, שוין" זו הדרך שלי לומר שאין לי מושג מאיפה אני מתחיל לענות לך...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום ריצות הטיול של קובי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים