הנגב קורא [:D] לי

הריצטיול הופך להיות פופולרי. באתר יש חלק מיוחד המוקדש לריצות הטיול וזהו פורום התגובות לריצות הטיול
קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 29 מרץ 2008 15:06

מיימון פעם אחרונה שאתה לא מופיע וכל הסיפורים מסביב הוכרזו כתירוצים (יש אישור של הרב גיסר)לגבי האהרונסוניות פקטרובסקי איך איך זה נשמט מזיכרוני :-) כנראה שבגולני לא מלמדים שמות מעל 10 אותיות וגם זה קשה לנו מאודרפי לגבי הגב הוא שאמרתי הכי יפה בעולם ובין הכי יפים באיזור נחל צין לא כל שכן באיזור מדבר יהודההרדוף המממ מעניין איך מכניסים את זה לריצטיולנחשוב על משהו

קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 29 מרץ 2008 15:41

חשבתי, תגיד יה רפול סנפלינג זה נחשב ריצה?

maimond
יצירת קשר:

הודעהעל ידי maimond » 29 מרץ 2008 16:00

באמת הגזימו לגמרי עם השם הזה "אהרונסוניית פקטורובסקי"...וחוסר התחשבות בגולנצ'יקים זאת כבר מכת מדינה שמחייבת התערבות מיידית של לינדנשטראוס (אלא שגם את השם הזה אנחנו מתקשים מאוד לבטא)... ובעניין תרוצים, הלוואי שכך. משבת שעברה לקחתי חמישה ימי מנוחה מלאים עם קומפרסים קרח. חמישי בערב יצאתי לטסט של שבעה ק"מ וזה נראה לי די בסדר. אתמול יצאתי ל- 20 ק"מ, שבסופם המצב החמיר משהיה לפני שבוע. כואב גם בהליכה. החשד שלי התחלף ממשהו דלקתי לשבר מאמץ באזור הקרסול.

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 29 מרץ 2008 16:39

כל התשובות, אחת אחת:1. איך מכניסים את גבי הרדוף - בקלות. מעלה צאלים (מעלה הפרדות), רמת המדבר מקיפים עד להרדוף (התצפית היפות בארץ של מפגש הרדוף/צאלים/ענבה), יורדים/חוצים/רוחצים בגבים, עולים להר נמר,יורדים לעין-נמר, נחל צאלים וחזרה לנקודת ההתחלה. שם בטוח גונבים רכבים.אין לי מושג כמה זה בק"מ, בהליכה זה יום וחצי או יום ארוך.2. סנפלינג זה סנפלינג. אחרי שהלכנו אתמול חלק גדול מהשעה הראשונה (תקרא מה אלחנן כתב על שרון,זה לא החצי-מרתון אני סתם פדלאה) - ריצטיול סובל הכל.3. גיסר אתה לימדת את כל הירושלמים - זה לא אהרונסונייה, זה נמר!!4. מי יודע על שם מי הפרח שבמחלוקת ומה הקשר שלו לקובי"ש?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום ריצות הטיול של קובי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים