מרתון תל אביב

זהו המקום לכל החולמים והמבצעים, הרוצים לרוץ מרתון בפחות מ-3:00 שעות.
החל מקביעת מקום הארוע, דרך תוכניות האימונים, החוויות והאחווה ועד לביצוע המשימה. כולם מוזמנים לתרום ולהצטרף (גם רצים שרוצים להתקרב ליעד).
Rafi
יצירת קשר:

Re: מרתון תל אביב

הודעהעל ידי Rafi » 11 אפריל 2012 15:02

אמיתי,

ראשית, היה לי הכבוד לחלוק איתך כמה ריצות ולהיות מלווה על-ידיך במרתון טבריה - נשמה גדולה שוכנת בך והמרתון הזה, המבטא תקופה אימונים מלאה ראשונה, הוא רק התחלה של תוצאות מרשימות שיבואו בהמשך. אחרי המרתון הבא, תדע להעריך את התוצאה שעשית.

היה כיף לראות אותך מסיים, בפעם הבאה זה כבר יהיה עם כולם.

באקסל של הר-לעמק, קיבלת את הקטעים והזמנים של יעקב. המשימה ברורה!
בירה זה האיזוטוני החדש.

סמל אישי של המשתמש
אתי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אתי » 11 אפריל 2012 16:27

אמיתי היקר,
נכון. אני לגמרי הסתייגתי מהרעיון שלך לרוץ את מרתון ת"א.
חשבתי, שאתה רוצה לעשות את הבלתי אפשרי : להתאמן למרתון לבד! כל החברה כבר זנחו את הריצות הארוכות והאימונים הארוכים והמפרכים על המסלול לטובת המרחקים הקצרים יותר ואתה רצית לעבור את הכל לבד, בלי נסיון ממשי במרתון ובאימונים אליו.
הדרך אל המרתון משמעותית יותר מהביצוע שלו ביום המיוחל וממש חששתי, שתמצא את עצמך לבד לגמרי בחודשים ובשבועות הארוכים של האימונים לקראת ושזה יהיה רחוק מלהיות כיף.
אני זוכרת את השיחה האחרונה שלנו לפני שהתקבלה ההחלטה, לא משנה מה אמרתי, ענית במשפטים של שתי מילים:" אני רוצה"! "אני יכול"! והיה לך את הנצנוץ הזה של ההתרגשות והנחישות בעיניים והיה ברור, שההחלטה נפלה.
שבוע אחרי הגעת לאיצטדיון מוכן לאימון ואני זוכרת ששאלתי אותך "רגע, אבל מה עם תוכנית, לא ישבנו עליה?" ואתה ענית :"לקחתי את התוכנית שלכם לטבריה 16 שבועות אחורה."
שוב, השארת אותי משתאה. חשבתי:" הבן אדם הזה רציני, הוא בא לעבוד ואין לו זמן לדיבורים, התחבטויות והתפלספויות בנוגע לאיך,הוא כנראה מבין, שצריך פשוט לעבוד".
מכאן והלאה אי אפשר היה, שלא לשתף איתך פעולה. היינו מגיעים לאצטדיון ורואים אותך כבר בעיצומו של האימון מרוכז כולך.
כל שבוע הייתי יושבת מול יומן האימונים שלך, יודעת מאיפה התחלת ואומרת ליורם:" אבל זה לא יכול להיות, הבן אדם כמו מכונה. הוא רק משתפר משבוע לשבוע. אין תקלות, אין חולשות." עוד ריצת קצב, עוד ארוכה פנטסטית ועשרות ק''מ בשבוע. הייתי מחשבת את הממוצע שלך בארוכות ולא מאמינה. בפירוש נסחפתי אחרי ההתקדמות שלך.
השיא היה באימון הבלתי אפשרי של ה-5 4 3 2 1. הגעת נחוש לעשות אותו לבד ואני חשבתי, שזה לא אנושי.
אז אמרתי ליורם:"זה לא יכול להיות שהוא מתכוון לעשות את זה לבד, אנחנו חייבים להיות איתו כל האימון" ואתה עשית אותו כמו גדול, עם הסגנון המרחף, הבלתי אפשרי גם כן ונראית טוב מתמיד.
אמיתי, היתה לך עונת אימונים מושלמת . מבחינתי, מי שהיה מסוגל לעשות את כל מה שעשית לבד,בשקט, בנחישות ובצנעה, מסוגל לעשות הכל.
לא הססתי להצהיר, שאתה יכול לרוץ סביב 4 דק'מ, כי הוכחת מעל ומעבר לכל ספק בשבועות שקדמו למרתון,, שאתה לא "פראייר" גם אם אין לך נסיון.
בסופו של דבר, ממשת את הציפיות. 4:06 ממוצע למרתון זה יותר ממספק.
מה שיותר חשוב אמיתי, זה הרושם שהותרת, בדרך שעשית את הדברים, שיש שם עוד הרבה, שמחכה לצאת במרתונים הבאים.
היה לנו העונג ללוות אותך בדרך אל המרתון הזה. תהנה מההישג. אנחנו פה כשתהיה מוכן ל"קרב" הבא .
"הם עסוקים מידי בעובדה שהם ישנם, מכדי שיבחינו במעשיהם של השכנים"

avrum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי avrum » 12 אפריל 2012 17:46

חג שמח אמיתי,
אנחנו לא ממש מכירים אבל ברגע אחד הרגשתי בהבזק ולעומק את משמעות הפסוק "ונפשו קשורה בנפשו".
ראיתי אותך אי שם ברחוב הירקון. העיניים שלך היו נעוצות אי שם בין הנפש פנימה לבין קו הסיום הקרב ובא. צללית של חיוך ריצדה. בהתחלה ראיתי את הנעליים, אחר כך את הרגליים מרחפות, אחר כך את חולצת המועדון ובסוף את הפנים המוכרות מדף המבוקשים שלנו. ולפתע ליבי גאה.
לא אני רצתי שם, לא אני נטחנתי על המסלול אבל "שלוחי כמותי". לפני כולם, קרוב קרוב לראש האריות ושמחה גדולה של אחווה הציפה אותי. ואהבתי אותך מאד.

תודה על הרגע ההשראה המיוחד, ההוא.
וודי אלן: אם המטרה לא מקדשת את האמצעים, אז מה כן?!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “SUB 3:00”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד