מרוץ אייל - עדכון

בקטגוריה זו יש לכתוב את כל השאלות בקשר לפעילות המועדון, הודעות ההנהלה, הצעות בקשר לפעילות וכו'
סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

מרוץ אייל - עדכון

הודעהעל ידי Amitay » 15 נובמבר 2011 15:45

מבחר ציטוטים מיעקב בשבועות האחרונים"אימון קשה""היה מאוד לא קל ולא זרם בשום שלב""צעדת המוות בפארק""שניים אחרונים קשים""ועדיין קשה החל מהתשיעי""לא קל""אימון טוב וקשה""הייתי רעב מהקילומטר השישי- לא קל""נראה לי שכל קצב כרגע הוא קשה, כל ריצה""עדיין לא קל""לא קל כמו שציפיתי""פעם היו לי רגליים""הראשון קשה להתנעה, הבאים סתם קשים"אוהבים אותך הרבה יעקב

yaakov
יצירת קשר:

מרוץ אייל - עדכון

הודעהעל ידי yaakov » 15 נובמבר 2011 16:18

הרבה לחץ בעבודה, הא?

MosheL
יצירת קשר:

מרוץ אייל - עדכון

הודעהעל ידי MosheL » 15 נובמבר 2011 16:22

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>מבחר ציטוטים מיעקב בשבועות האחרונים"אימון קשה""היה מאוד לא קל ולא זרם בשום שלב""צעדת המוות בפארק""שניים אחרונים קשים""ועדיין קשה החל מהתשיעי""לא קל""אימון טוב וקשה""הייתי רעב מהקילומטר השישי- לא קל""נראה לי שכל קצב כרגע הוא קשה, כל ריצה""עדיין לא קל""לא קל כמו שציפיתי""פעם היו לי רגליים""הראשון קשה להתנעה, הבאים סתם קשים"אוהבים אותך הרבה יעקב<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>הציטוט השביעי זה לא יעקב

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

מרוץ אייל - עדכון

הודעהעל ידי Amitay » 15 נובמבר 2011 16:28

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>הרבה לחץ בעבודה, הא?<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>זה כמו יום לימודים ארוך במערכת החינוך

erang27
יצירת קשר:

מרוץ אייל - עדכון

הודעהעל ידי erang27 » 16 נובמבר 2011 01:56

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>אוהבים אותך הרבה יעקב<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>דבר בשם עצמך.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “הודעות המועדון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים